Mariah Carey pokazuje piersi swoim fanom. Świąteczny prezent od seksownej wokalistki

Weronika Gazda
24.12.2016 09:53

Fot. Evan Agostini AP

Mariah Carey uwielbia podkreślać swoje kobiece kształty. Piosenkarka znana ze świątecznej piosenki "All I Want for Christmas Is You" i tym razem nie mogła przepuścić takiej okazji. Półnaga prężyła się przy choince, pokazując w ten sposób, że zaczyna już czuć świąteczny klimat. Sprezentowana fotka podzieliła fanów. Zobaczcie co Mariah Carey dodała na Instagram!

Mariah Carey, chociaż ma już 46 lat, to nadal chętnie się rozbiera i publicznie pokazuje swoje ciało. Im nowsze zdjęcie, tym bardziej prowokacyjne. Mimo tego, że jako piosenkarka już dawno zgasła, to nadal jest o niej głośno. Wiele mówi się nie o jej talencie lecz o wyglądzie i stylizacjach, jakie zakłada i w których pozuje na ściankach. To z pewnością nie są grzeczne kostiumy. Mariah Carey stawia na kuse stroje, odkrywający wielki biust i kształtną talię. Kolejne zdjęcia z serii "seksowne fotki" nie powinny nikogo zadziwiać, jednak tym razem artystka poszła o krok dalej, ponieważ dodała, na Instagram, zdjęcie w samej bieliźnie. Nie ma co ukrywać, zrobiło się naprawdę gorąco. Zobaczcie sami!

Nowa pozycja na portalu społecznościowym pokazuje świąteczny klimat, z życia gwiazdy. Mariah Carey pozuje półnaga przy ogromnej, kilkumetrowej choince. Piosenkarka ma na sobie jedynie bieliznę kraciastą koszulę, którą wywija w kuszący sposób. Jakby tego było mało, do całej prowokacyjnej stylizacji dodała jeszcze długie, czarne kozaczki. Sama skomentowała to jednym zdaniem - "Zaczynam czuć klimat świąt...".

Jezus nie byłby szczęśliwy

Zupełnie inaczej skomentowali to zamieszanie fani Mariah Carey. Zdjęcie z Instagrama podzieliło fanów na zwolenników i przeciwników. Ci pierwsi zachwycali się jędrnymi kształtami, choinką oraz dystansem, jaki Carey ma do siebie. Inni natomiast zhejtowali gwiazdę. Padły zarzuty, że w takich okolicznościach nie powinno wystawiać się nagiego ciała na światło dzienne, tym bardziej do sfery publicznej. Jeden z komentatorów napisał:

"Szykujesz się do świąt, będąc naga. Nie celebruje się świąt nagością. Jezus nie byłby szczęśliwy z takiego świętowania"

Oczywiście wszyscy wielbiciele Mariah Carey nie pozwolili na krytykowanie i obrażanie ulubienicy. Bardzo szybko zareagowali, dodając komentarze skierowane w stronę wszystkich hejterów. Ich argumentami była nieuzasadniona zazdrość o piękne kształty Mariah Carey. Trudno się nie zgodzić, że ciało 46- letniej piosenkarki jest w naprawdę dobrej formie.

Więcej o:

POLECANE RADIA