Członek One Direction planuje nową płytę w przyszłym roku

Kamil Bekier
23.12.2016 08:58
Niall Horan

Niall Horan (facebook.com/Niallofficial)

Po zawieszeniu One Direction, członkowie formacji postanowili postawić na projekty solowe. Po komercjalnym sukcesie Zayna Malika, swojej szansy w przyszłym roku poszuka Niall Horan. W sieci od jakiegoś czasu krąży już singiel artysty, który promować ma jego nadchodzący album.

Według słów Horana, album wokalisty usłyszymy już w 2017 roku. Klimat całego krążka w małym stopniu zdradza nam wydany singiel muzyka ''This Town''. Jego debiutancka płyta ma w zostać osadzona w folkowym klimacie, lecz jak sam twierdzi, kawałki będą różnić się od siebie brzmieniem. Koncept muzyczny albumu nie wziął się znikąd, gdyż inspiracjami artysty w dzieciństwie były takie zespoły jak The Eagles, Fleetwood Mac czy Crosby, Still and Nash. Oprócz roku premiery, nie znamy jeszcze dokładnej daty wydania solowego projektu.

Wiele mówi się obecnie o zawieszeniu grupy One Direction, powstałej dzięki brytyjskiemu programowi ''X Factor''. Prawie definitywne jest odejście na stałe Zayna Malika, czyli członka zespołu, który postanowił opuścić ''telewizyjny twór'' jak pierwszy. O zjednoczeniu wokalistów sugestywnie wypowiedział się Liam Payne. W komentarzu na Twitterze, odpowiedział jednemu z fanów, że jest na 100 procent pewny tego, że 1D powrócą do wspólnego muzykowania.

One Direction utworzone zostało w 2010 roku. Grupa w trakcie swojego funkcjonowania zdołała wydać aż 5 albumów, zdobywając tym samym ogromną sławę na świecie, zwłaszcza u młodych fanek muzyki. Przerwę we wspólnym tworzeniu, wokaliści ogłosili 24 sierpnia 2015 roku. Ostatnim projektem formacji był album ''Made in the A.M.'', okraszony trasą On The Road Again Tour.

POLECANE RADIA