20 lat minęło jak jeden dzień... Co teraz słychać u Kevina McCallistera?

Kamil Bekier
22.12.2016 16:08
Macaulay Culkin

Macaulay Culkin (Mat.prasowe/Screen z Youtube.com)

Karp, ciasto z makiem, gwiazdkowe prezenty oraz... ''Kevin sam w domu''. To parę z największych symboli, bez których nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Film z udziałem Macaulay'a Culkina wszedł do świątecznej polskiej tradycji już lata temu i nadal nie przestaje nudzić naszych rodaków. Co obecnie porabia niesforny dzieciak z Chicago? Jak wyglądają jego przygotowania do nachodzącej wigilii? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym tekście.

Ciężar młodzieńczej sławy na plecach

Macaulay Culkin do dziś płaci ogromną cenę za przypływ sławy w latach 90. Aktor znany głównie z roli buntowniczego dzieciaka z filmu Kevin sam w domu CDA, boryka się z negatywnymi skutkami kariery w showbiznesie od dzieciństwa. Prowadzący w przepaść rozgłos, doprowadził Macaulay Culkin Sylwester na samo dno celebryckiego światku. Według mediów, pogłębiająca się presja, skłoniła młodą gwiazdę do sięgnięcia po narkotyki. Do tak tragicznego obrotu spraw, doprowadziła młodzieńca między innymi chora ambicja jego ojca, Kita Culkina. Głowa rodzina oraz menadżer najsławniejszego ze swoich synów, odciął go od życia normalnego dziecka i nastolatka, tym samym wpływając na jego rozwój emocjonalny i psychiczny. Według znajomych, słodki małolat z Nowego Jorku, dziś zmaga się z okropnym uzależnieniem od leków i ciężkich narkotyków.

Macaulay CulkinMat. promocyjne / BULLS

Trzecia część świątecznego hitu?

Rok temu pojawił się w sieci film, który niezwykle uszczęśliwił fanów filmu Kevin sam w domu CDA. O co dokładnie chodzi? Otóż Macaulay Culkin postanowił wystąpić w krótkiej produkcji youtubera, Jacka Dishela, nawiązującej do świątecznego hitu sprzed lat. W pięciominutowym materiale, 35-letni już aktor, jadąc samochodem ze wspomnianym wcześniej vlogerem, przytacza nam historię dzieciaka, zostawionego przez rodzinę podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Opowiadane losy nie są jednak wszystkim, co czeka na nas w udostępnionym filmiku...

''Kevin'' i jego tegoroczne przygotowania do Świąt

Najlepszym czasem na przybliżenie sylwetki Macaulay Culkin Sylwester jest oczywiście grudzień i zbliżające się Boże Narodzenie. Plany na święta dorosłego ''Kevina McCalistera'' zdradziła Paris Jackson, czyli córka słynnego Michaela Jacksona. Oboje celebrytów znają się od lat, a Culkin zdążył wystąpić również w teledysku ''króla popu'' o nazwie ''Black or White''. Dorosły już gwiazdor wraz ze swoją znajomą dosyć specyficznie spędzają przedświąteczny okres. Ich kreatywne zajęcia można podziwiać na Instagramie Jackson.

model? nah i paint hipsters toenails for a living.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson)

Więcej o:

POLECANE RADIA