Nelly Furtado wraca po długiej przerwie z nową pytą!

Kamil Dębski
21.12.2016 08:25
Nelly Furtado

Nelly Furtado (fanpop.com)

Nelly Furtado opublikowała nowy teledysk o tytule "Pipe Dreams", który jest jej najnowszym singlem. W 2017 roku na rynku muzycznym ukaże się 6 studyjny album wokalistki!

Teledysk "Pipe Dreams" przypomina amatorskie filmy kręcone ręczną kamerą. Nagranie ukazuje Nelly Furtado w różnych pomieszczeniach w domu. W klipie można odnaleźć klimat z lat 80-tych.

Nelly Furtado promuje album "The Ride", który ukaże się 31 marca 2017 roku. Producentem materiału jest John Congleton, znany ze współpracy z St. Vincent czy Explosions in the Sky.

Przez kilka lat wokalistki nie było na rynku muzycznym. Dopiero w 2015 roku Nelly Furtado nagrała z Blood Orange popową piosenkę "Hadron Collider", która ostatecznie trafiła na jego płytę "Freetown Sound".

Mająca portugalskie i kanadyjskie korzenie Nelly Furtado zdobyła popularność hitem "I'm Like a Bird" z debiutu "Whoa, Nelly!" (2000). Po 2 latach wydała drugą płytę, "Folklore", zamieszanie, szczególnie na listach przebojów, wywołał jednak trzeci, wyprodukowany przez Timbalanda album "Loose", który miał premierę w czerwcu 2006 roku. Z płyty pochodzą przeboje "Maneater", "Promiscuous" i "All Good Things (Come to an End)". Dyskografię piosenkarki wieńczy longplay "The Spirit Indestructible" z 2012 roku.

POLECANE RADIA