Years & Years. Samobójstwa mężczyzn...

Weronika Gazda
20.12.2016 09:32
Years & Years

Years & Years (Fot. mat. prasowe)

Cztery brytyjskie zespoły- "Years & Years", "The Vaccines", "Blaenavon" oraz "Lower than Atlantis" postanowiły walczyć z problemem samobójstw wśród mężczyzn. Muzycy wzięli udział w tegorocznej kampanii organizacji CALM, w ramach której każda z grup wykonała cover piosenki innego artysty, we własnej aranżacji.

Nowa kampania "Torch Songs", organizowana przez brytyjską organizację charytatywną CALM (Campaign Against Living Miserably) wpadła na oryginalny pomysł, by zaprosić cztery zespoły - "Years and Years", "The Vaccines", "Blaenavon" i "Lower than Atlantis" i pomóc mężczyzną myślącym o odebraniu sobie życia.

Każdy team wybrał, a następnie nagrał cover piosenki innego muzyka, w charakterystyczny dla siebie sposób. Wybór kawałków był bardzo trudny, ale w końcowej fazie zdecydowano. I tak oto pojawiły się takie piosenki jak na przykład: "Both Sides Now" w wykonaniu "Years & Years", "Hope" od "The Vaccines", "Everything Reminds Me of Her" zaśpiewane przez "Bleanavon" oraz "Strong" z udziałem "Lower than Atlantis".

Wszystkie wykony, stworzone dla organizacji CALM z kampanii "Torch Songs" mają podnieść na duchu wszystkich, nieradzących sobie z własnymi problemami ludzi i podnieść ich na duchu w trudnych chwilach.

"Years & Years" - "Both Sides Now"

"The Vaccines" - "Hope"

"Bleanavon" - "Everything Reminds Me of Her"

"Lower than Atlantis" - "Strong"

POLECANE RADIA