Robbie Willliams odwołuje koncert w Polsce

Weronika Gazda
20.12.2016 08:49
Robbie Williams w teledysku do utworu

Robbie Williams w teledysku do utworu "Party Like A Russian" (screen z YouTube)

Robbie Williams nie zaśpiewa w Polsce, chociaż występ był zaplanowany w ramach trasy "The Heavy Entertainment Show". Organizatorzy w zamian oferują fanom zastępcze koncerty w Czechach i na Węgrzech.

Cały sztab pracujący nad wizerunkiem Robbie'go Williamsa w oficjalny sposób przeprasza wszystkich, którzy kupili już wejściówki i spotkanie ulubionego piosenkarza. Organizatorzy opublikowali informację o problemach z jakimi boryka się gwiazdor.

"Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany."

Wielu fanów może poczuć się rozczarowani, więc w zamian za koncert Robbie'go Williamsa w Polsce, zaoferowano kilka zastępczych opcji.

Wielbiciele, którzy zakupili bilet będą mogli: otrzymać całkowity zwrot pieniędzy za bilet lub wymienić go na show organizowane w Pradze - 19 sierpnia 2017 roku lub koncert w Budapeszcie - 23 sierpnia 2017 roku. W przypadku wymiany wejściówka będzie tańsza o 30% od ceny zakupionej pierwotnie.

Live Nation opublikowało szczegółowe informacje związane z odwołaniem koncertu, które można znaleźć na ich oficjalnej stronie.

Robbie Williams to angielski piosenkarz, multiinstrumentalista i autor tekstów. Wokalista w Polsce miał promować swój najnowszy album "The Heavy Entertainment Show", na którym można znaleźć takie kawałki jak: "Party Like a Russian" oraz "Love My Life".

Artysta już kiedyś wystąpił na polskiej scenie. 17 kwietnia 2015 roku pojawił się na Tauron Arena Kraków, w ramach trasy koncertowej "Let Me Entertain You Tour". Był to drugi koncert Williamsa w Polsce po dwunastu latach przerwy.

POLECANE RADIA