Prince Jackson "Tata nauczył mnie jak być mężczyzną"

Daria Łojek
19.12.2016 09:10

AP/Mark J. Terrill

Michael Jackson - niekwestionowany król popu, który już za życia stał się legendą, odszedł 25 czerwca, 2009 roku. Mimo kontrowersji wokół jego osoby, trójka jego dzieci tęskni i ma jak najlepsze zdanie o nim.

Prince Michael Jackson I ma obecnie 19 lat. Jest najstarszym, z trójki dzieci legendy muzyki pop. Ma jeszcze siostrę Paris w wieku 18 lat, najmłodszy jest Prince Michael Jackson II (znany również jako Blanket), który ma lat 14 . Starsza dwójka pochodzi ze związku Michaela z Debbie Rowe, najmłodsze zaś zostało urodzone przez matkę surogatkę.

Ukochany tata

Mimo przerażających informacji, jakoby Michael Jackson był infantylnym szaleńcem jego dzieci mają inny jego obraz. Starszy Prince wyznał, że ojciec bardzo wpłynął na jego życiowe decyzje i patrzenie na świat. W wywiadzie dla people.com mówi:

"Nauczył mnie co to znaczy być mężczyzną i ojcem. To również chcę przekazać swoim (przyszłym) dzieciom, ewentualnie komuś kto te dzieci posiada. Traktuję dzieci mojego kuzyna TJ Jacksona jak swoje własne, bawię się z nimi, lubię się na nie patrzeć, sporo rozrabiają.

Filantrop jak Michael

Wyjawił również, że chęć pomocy innym, którą ma w sobie, to również zasługa jego ojca.

"To coś co zawsze robił mój tata, wpoił to również mi i mojemu rodzeństwu. Zabierał nas do szpitala dziecięcego, jego mali pacjenci byli bardzo chorzy, ale kiedy tata wchodził na oddział wszyscy od razu robili się weselsi."

Prince Michael Jackson I jest założycielem organizacji charytatywnej Heal Los Angeles. Zadedykował ją by nieżyjącemu ojcu.

"Kiedy pomagam, czuję się częścią czegoś wielkiego."

POLECANE RADIA