Fergie lokuje produkty, by mieć pieniądze na teledysk!

Kamil Dębski
19.12.2016 08:32
Fergie

Fergie (Agencja Gazeta)

Fergie z premedytacją umieściła produkty w teledysku! Chciała w ten sposób sfinansować swoje najnowsze wideo promujące jej najnowszy album "Double Dutchess".

Klip z elementami reklamy powstał do nagrania "Life Goes On". W wideo widzimy Fergie wybierającą się nad ocean, gdzie ostatecznie bierze udział w ognisku na plaży. W międzyczasie widzimy mało subtelne promowanie błyszczyka, słuchawek, serwisu muzycznego i piwa.

"Life Goes On" i wcześniejszy singel "M.I.L.F. $" poprzedzają nadchodzący album gwiazdy The Black Eyed Peas, "Double Dutchess". Krążka należy spodziewać się niedługo po Nowym Roku.

Fergie znana jest przede wszystkim z zespołu The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Z hiphopową grupą wylansowała przeboje "Shut Up", "My Humps", "Boom Boom Pow", "I Gotta Feeling" czy "Imma Be". Na koncie ma 8 statuetek Grammy i 4 multiplatynowe albumy wydane z The Black Eyed Peas.

Jedyny popowy longplay Fergie, "The Duchess", pochodzi z września 2006 roku. Dyskografię gwiazdy z zespołem The Black Eyed Peas zamyka "The Beginning" z listopada 2010 roku.

POLECANE RADIA