Brodka wyda 4 teledyski w ramach międzynarodowego projektu

Kamil Bekier
09.12.2016 08:29
Monika Brodka

Monika Brodka (Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta)

Monika Brodka wśród największych gwiazd europejskiej i światowej muzyki? Jak najbardziej, a wszystko za sprawą serii ''20 Before'' organizowanej przez firmę Red Bull. Nasza rodzima wokalistka wyda 4 teledyski, które znajdą się na ich oficjalnej stronie internetowej i będą promowały akcję marki popularnych energetyków.

Monikę Brodkę w tworzeniu obrazów do teledysków będą wspierać uznani artyści. Dwa najnowsze teledyski mają opierać się na fotografii, a projekty wizualizować będą Bownik oraz Aneta Grzeszykowska w duecie z Janem Smagą. Pierwszy z nich zajmie się kawałkiem ''Haiti'', natomiast wspomniana dwójka zaaranżuje wideo do ''My Name Is Youth''. Kolejnymi produkcjami zajmie się Jan Simon, odpowiedzialny za numer ''Holy Holes'' oraz holenderski artysta Kevin Bray, który skupi się na piosence ''Funeral''. Wszystkie utwory pochodzą z wydanego w 2016 roku, albumu ''Clashes''.

''Red Bull 20 Before 17'' jest akcją promocyjną producenta najpopularniejszych napojów energetycznych, która pokazuje nam najważniejsze momenty 2016 roku według marki. Ekskluzywny pokaz nieemitowanych wcześniej materiałów zostanie opublikowany przez firmę Red Bull już trzeci raz z rzędu. Wszystkie produkcje znajdziesz na stronie www.20before17.redbull.com.

W akcji, oprócz polskiej wokalistyki znajdziemy wiele gwiazd światowej muzyki. Swoją nową twórczością podzielą się z nami Lil Wayne i kalifornijski raper, YG, a także wokalista Louis Baker. Wkład w projekt mają również producent Mike Will Made it oraz Dizzee Rascal, którzy podsumowują rok swoimi muzycznymi historiami. Drugi z artystów przypomni nam album ''Boy in da Corner'', wspierany przez Red Bull Music Academy.

POLECANE RADIA