Lady Gaga cierpi na syndrom stresu pourazowego

Daria Łojek
07.12.2016 08:00
Lady Gaga i Bradley Cooper w jednym filmie?

Lady Gaga i Bradley Cooper w jednym filmie? (www.facebook.com/ladygaga/photos)

Dwa lata temu Lady Gaga przyznała się, że w wieku 19 lat została zgwałcona. W wywiadze mającemu miejsce w stacji NBC, przyznała się jaki ślad w jej psychice zostawiło to traumatyczne wydarzenie.

Piosenkarka wyznała to światu w porannym programie śniadaniowym Today, gdzie rozmawiała również o swojej wizycie w schronisku dla bezdomnej młodzieży LGBT w Nowym Jorku.

Te dzieci, są nie tylko bezdomne, ale i potrzebujące: wiele z nich ma traumę z powodu tego, co przeżyli. Zostali odrzuceni w jakiś sposób. Moja własna trauma pomaga mi zrozumieć innych

Wizyta artystki pop w schronisku odbyła się 25 listopada. W wywiadzie, w programie, możemy usłyszeć jak opowiada o swojej chorobie i jak zmaga się z nią każdego dnia. Również wtedy, pierwszy raz, przyznała się do tego, co przeżywa. Dodała, że w walce z chorobą pomaga jej medytacja.

Lady Gaga prowadzi swoją własną fundację o nazwie "Born This Way", która pomaga młodzieży w takich problemach jak brak pewności siebie czy zastraszanie. W 2015 roku wydała singiel "Til it Happens To You". Znalazł się on na ścieżce dźwiękowej do filmu "Pole walki", który traktuję o wykorzystywaniu seksualnym.

 

Więcej o:

POLECANE RADIA