Zobacz jak Madonna i Ariana Grande kręcą pupą na scenie...!

Daria Łojek
05.12.2016 15:04
Madonna i Ariana Grande

Madonna i Ariana Grande (Getty)

Madonna i jej o 35 lat młodsza koleżanka - Ariana Grande, razem twerkowały na scenie! Ten widok mieli przyjemność oglądać goście będący na Raising Malawi w Miami.

Ten niezwykły wieczór, jaki miał miejsce w Miami, zostanie zapamiętany na długo. Podczas swego występu, królowa muzyki pop - 58-letnia Madonna zaprosiła na scenę 23-letnią Arianą Grande. Młodsza wokalistka nie ukrywała swojego zachwytu tym faktem. Oprócz tego, że mogła zaśpiewać i zatańczyć ze swoją idolką, dostała od niej sukienkę pochodzącą z trasy koncertowej Rebel Heart Tour. Następnie, razem zaczęły machać pupami! Ariana ubrana była w czarne body i marynarkę, Madonna zaś w żółtą, puchatą sukienkę i kabaretki. Jak na prawdziwą skandalistkę przystało - zaprezentowała publiczności swoje pośladki. Której wyszło to lepiej?

Spontaniczny taniec gwiazd wywoła wiele emocji w internecie. Widać jest na filmie, udostępnionym przez Arianę na swoim twitterze, że świetnie się bawią (i machają nie tylko pupami). Wiele osób, widząc odważny gest Madonny, przyjrzało się sprawie i obecnie prowadzona jest dyskusja, czy jej pośladki są prawdziwie. Choć, najpewniej, nigdy się nie dowiemy, jedno jest pewne - królowa skandali trzyma się świetnie!

Oprócz tego, że dalej ma świetną formę i zgrabnie się rusza - Madonna udowodniła, że mimo upływającego czasu nadal potrafi się śmiać, i to nawet ze swojej osoby! Głównym tematem jej żartów, była jej oferta, którą złożyła wszystkim tym, którzy mieli zagłosować na Hilary Clinton, mianowicie - gwiazda zaoferowała, że każdemu "zrobi dobrze".

Raising Malawi jest fundacją charytatywną założoną przez Madonnę. Jej adoptowany syn, David mający jedenaście lat, stamtąd pochodzi. Podczas adopcji miał malarię i pneumonię, jego mama zmarła podczas porodu młodszego rodzeństwa chłopca. Organizacja ma na celu uzbieranie środków na pomoc osieroconym dzieciom w Afryce.

Wielu dobrych znajomych organizatorki nie odmówiła pomocy, wśród gości był między innymi Leonardo Di Caprio, Adriana Lima, Courtney Love. Ariana Grande wystawiła na aukcji sukienkę, którą dostała od swojej idolki, a sama Madonna dołączyła do aukcji swoje czarno-białe zdjęcia ze swego ślubu z Seanem Pennem. Tegoroczna edycja uzbierała około 7.5 miliona dolarów.

 

POLECANE RADIA