Moc atrakcji, czyli mikołajkowy weekend na Stadionie Narodowym

Kamil Bekier
02.12.2016 13:26
Stadion Narodowy. Pierwszy dzień działania ślizgawek w ramach akcji 'Zimowy Narodowy' 2016

Stadion Narodowy. Pierwszy dzień działania ślizgawek w ramach akcji 'Zimowy Narodowy' 2016 (Kuba Atys)

Jeżeli masz wolny weekend oraz pragniesz zahartować się przed zbliżającymi Mikołajkami, Stadion Narodowy szykuje dla Ciebie coś specjalnego. Pełne zabawy świąteczne miasteczko, zawita na największy warszawski obiekt już 3 grudnia! Niezwykła iluminacja, zlot mikołajów to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowano dla gości zimowego święta. Zobacz co czeka uczestników Mikołajkowego Weekendu i przyłącz się do wspólnej zabawy.

Sobotnia gwiazda wieczoru

Stadion Narodowy i jego Zimowe Miasteczko otwiera się już w najbliższą sobotę, o godzinie 10 rano. Dla przybyłych gości przygotowane zostały nie lada atrakcje, zwłaszcza dla młodszej części. Pełne wdzięku Śnieżynki, setki brodatych Mikołajów będą gotowi na przyjęcie swoich gości. Pierwsza grupa będzie prezentowała swoje popisy na lodowej tafli, natomiast przybysze z Laponii, uraczą nas swoimi motocyklowymi trickami, w ramach akcji charytatywnej Motomikołajki 2016. Gwiazdą wieczoru nie będzie jednak brodaty staruszek z pokaźnym brzuchem, ani jeden z jego gromady elfów. Główną atrakcją sobotniej imprezy ma być 11-metrowa choinka, która będzie sercem projektu Zimowy Narodowy. Choinka oraz jej iluminacja będzie zdobić nie tylko obiekt Narodowy, ale również cieszyć wzrok mieszkańców Stolicy.

Szansa na zostanie gwiazdą hokeja

Dla osób wybierających się na Stadion Narodowy, będzie udostępniony również skatepark. Od godziny 10 do 17 w sobotę, miejsce zajmą specjaliści od street-artu, którzy stworzą mural marki Wedel. Tego samego dnia, Narodowy zaprasza też miłośników rolek wraz z rodziną. Dla dorosłych zaplanowany jest turniej unihokeja, natomiast dzieci będą mogły podziwiać najlepsze rolkarskie ekipy z Lorenzo Guslandim na czele. Włoch jest świeżo upieczonym mistrzem świata w Slalom Jamie i medalistą Mistrzostw Europy. Aby wziąć udział w zawodach hokeja, należy zapisać się na listę chętnych, która startuje o godzinie 16. W turnieju można brać udział drużynowo, koszt takiej zabawy wynosi 20 zł od każdej grupy.

Coś dla fanów deskorolki

Stadion Narodowy w Warszawie, przywita niedzielny dzień świętem deskorolki, które rozpocznie się o godzinie 13 na poziomie -4 obiektu. Zabawa skierowana jest głównie dla dzieci, jednak od godziny 14 do pociech mogą dołączyć także dorośli, gdyż w tym czasie zaplanowane jest Rodzinne Deskowanie. Dla osób zgromadzonych w skateparku, Zimowy Narodowy oferuje warsztaty, zabawy, a także konkursy z ciekawymi nagrodami.

POLECANE RADIA