2pac - życie postrzelonego rapera według scenariusza filmowego

Weronika Gazda
26.11.2016 19:33
2Pac

2Pac (2Pac)

Do kin trafi kolejny film biograficzny znanego artysty muzycznego. Tym razem fani doczekali się ogłoszenia daty premiery ?All Eyez On Me? z Tupackiem w roli głównej. Dokładnie 16 czerwca 2017 roku na wielkim ekranie wyemitowana zostanie poruszająca historia popularnego rapera.

Tupac Amaru Shakura był ulubieńcem wielu, dlatego szacuje się, że frekwencja w kinach będzie naprawdę wysoka. Data premiery "All Eyez On Me" nie jest przypadkowa. Tego dnia przypadają 46. urodziny legendy rapu. Główną rolę zagra Dometrius Shipp Jr, który idealnie odwzorowuje Tupaca Amaru Shakurę.

Reżyserem "All Eyez On Me" jest Benny Boom, który na swoim koncie ma wiele współprac z topowymi artystami estrady muzycznej. Jest uznanym twórcą teledysków dla 50 Centa, Akona, Busta Rhymes'a, Lil Wayne'a oraz Snoop Dogga.

Tupac jest znany z takich utworów jak na przykład: "Hit Em Up", "Dear Mama", "California Love", czy "Changes".

7 września 1996 roku na jednej z ulic doszło do strzelaniny. Z jednego z samochodów wrogiego gangu oddano 12 strzałów. Pięć z nich raniło Tupaca. Dwa z pocisków godziły go w klatkę piersiową, jeden w miednicę, jeden odstrzelił mu część palca wskazującego u prawej ręki, a ostatni ugodził go w ramię. 2Pac zmarł w wieku 25 lat, na skutek odniesionych ran, sześć dni po strzelaninie.

POLECANE RADIA