Hit internetu: Drake zalicza wpadkę na siłowni z Taylor Swift!

Weronika Gazda
22.11.2016 12:47
Drake

Drake (rollingstone.com)

Drake, ten napakowany raper, śpiewa i wygina się przed lustrem w rytmach piosenki ?Bad Blood? Taylor Swift. Klip, w którym radośnie podśpiewuje, to odpowiedź na poprzednią wersję reklamy amerykańskiej wokalistki dla Apple Music. Filmik z tym, co Drake wyprawia na siłowni, jest niewątpliwie hitem, robiącym furrorę w Internecie.

Drake wyciska ciężary na siłowni i wygląda naprawdę groźnie. Do czasu, kiedy nikt nie patrzy otwiera Apple Music i wykonuje swój autorski Drake One Dance do piosenki gwiazdki Disneya- "Bad Blood". Nienaganne, taneczne show przed lustrem może zaliczyć do udanych, jednak wyciskanie sztangi nie do końca mu wyszło. Nowa reklama Apple Music rozśmieszyła wszystkich, swoim zaskakującym zakończeniem.

Drake podkładający głos do "Bad Blood" Taylor Swift był głównym punktem transmisji gali American Music Awards 2016, na której premiera reklamy z jego udziałem została wyemitowana.

Warto wspomnieć, że serię tego typu promocji firmy zapoczątkowała Taylor Swift. Kilka miesięcy temu amerykańska piosenkarka upadła na bieżni, słuchając kawałka Drake'a i Future'a "Jumpman".

Zanim Apple Music wystartowało Taylor Swift, pod koniec czerwca 2015 roku, wystosowała list otwarty do serwisu, w którym zarzuciła firmie z nadgryzionym jabłkiem wykorzystywanie artystów. Jej interwencja zadziałała. Apple przeprosiło i zmieniło zasady redystrybucji pieniędzy z odsłuchów muzyki. Po tej zmianie wokalistka zamieściła swój album "1989" w serwisie.

W październiku 2016 roku w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zapowiedzi romansu Drake'a z Taylor. Kanadyjczyk świętował swoje 30. urodziny w towarzystwie pięknej blondynki, którą podejrzewa się o flirt z raperem. Niewykluczone, że Drake One Dance z siłowni, to wykonanie ze specjalną dedykacją dla Swift.

"Bad Blood" to singiel promujący płytę Taylor Swift "1989". W teledysku wystąpiło wiele znanych gwiazd takich jak na przykład: Selena Gomez, Zendaya, Ellie Goulding, Cindy Crawford oraz Jessica Alba.

POLECANE RADIA