Kanye West rozczarował fanów!

Weronika Gazda
22.11.2016 08:03
Kanye West

Kanye West (Kanye West(szafamuzyczna.org))

Kanye West odwołał wszystkie koncerty, zaplanowane w ramach trasy Saint Pablo. Chociaż bilety są już wyprzedane, raper postanowił zrobić sobie długie wakacje od muzyki. Fani dostaną zwrot swoich pieniędzy, ale jak idol zrekompensuje zawód słuchaczy? Dziwne zachowanie artysty komentuje Snoop Dogg.

Kanye West zrezygnował z realizowania dalszych koncertów w ramach Saint Pablo z 2016 roku. Gwiazdor nie podał konkretnej przyczyny odwołania występów, ale można się domyślać co jest powodem takiej decyzji. West nie czuje się najlepiej, jest zmęczony życiem w świetle reflektorów i chce spędzić więcej czasu ze swoją rodziną. Raper twierdzi, że w tym momencie rodzinna bliskość jest dla niego najważniejsza.

Decyzja o odwołaniu trasy koncertowej Saint Pablo z pewnością nie ucieszyła fanów, którzy kupili już bilety. Agencja Live Nation zapewniła, że koszty za wykupione wejściówki zostaną w pełni zwrócone. Jednak, biorąc pod uwagę stan kondycji psychicznej Westa oraz to, co działo się w Sacramento, może należy mu podziękować za odwołanie trasy koncertowej 2016. Wykonawca zagrał tylko trzy piosenki i pożegnał fanów. Większość czasu występu poświęcił na żalenie się, o swoich problemach osobistych.

Beyonce, skrzywdziłaś mnie! Słyszałem, że powiedziałaś, że nie wystąpisz, jeśli nie wygrasz ze mną w kategorii Wideo Roku. Słuchajcie, nie dissujcie Beyonce, ona jest super, tak samo jak Taylor Swift. Wszyscy jesteśmy super, jesteśmy równi. Czasem za bardzo zajmujemy się polityką i zapominamy, kim jesteśmy, po to, by wygrać. Pieprzyć wygrywanie! Pieprzyć super wygląd. Zostałem tu zesłany, by dawać wam moją prawdę - nawet ryzykując własne życie, własny sukces, własną karierę. Jay-Z, zadzwoń do mnie, bracie! Wciąż do mnie nie dzwonisz! Zadzwoń! Wiem, że masz zabójców, nie przystawiaj mi ich do głowy. Zadzwoń do mnie! Pogadaj ze mną jak facet!

Snoop Dogg, na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, skomentował dziwne zachowanie Westa.

Ja palę trawę, ale trawa nie robi ze mną tego, co ty wyczyniasz. Co do ku*wy jest grane?!

Kanye West przewiduje możliwość powrócenia na trasę koncertową Saint Pablo na początku przyszłego roku. Jednak daty koncertów nie zostały jeszcze podane.

POLECANE RADIA