The Killers - 10 lat w jednym, świątecznym albumie

Weronika Gazda
19.11.2016 09:42
The Killers

The Killers (Facebook)

The Killers systematycznie, przez 10 lat, wydaje świąteczne piosenki. W tym roku zespół postanowił zebrać całą swoją bożonarodzeniową twórczość i wydać album "Don't Waste Your Wishes". "I'll Be Home For Christmas" to najnowszy pierwszy singiel, który promuje album. 9 grudnia dostępna będzie limitowana edycja płyty, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

The Killers co roku świętuje Boże Narodzenie. W tym roku to nie jedna piosenka, lecz cały album. "Don't Waste Your Wishes" ma wprowadzić słuchaczy w świąteczny nastrój. Oprócz grupy z Las Vegas pojawią się także głosy znanych muzyków. W akcję charytatywną zaangażowali się również: Elton John, Jimmy Kimmel oraz Neil Tennant.

Świąteczny singiel "I'll Be Home For Christmas" został ekskluzywnie udostępniony na Apple Music, gdzie już można posłuchać specjalnego wykonania rockowego zespołu.

"Don't Waste Your Wishes" - pełna tracklista albumu:

1. A Great Big Sled feat. Toni Halliday

2. Don't Shoot Me Santa feat. Ryan Pardey

3. Joseph, Better You Than Me feat. Elton John & Neil Tennan

4. !Happy Birthday Guadalupe! feat. Wild Light and Mariachi El Bronx

5. Boots

6. The Cowboys Christmas Ball'

7. Feel It In My Bones feat. Ryan Pardey

8. Christmas In L.A. feat. Dawes

9. Joel The Lump Of Coal feat. Jimmy Kimmel

10. Dirt Sledding feat. Ryan Pardey & Richard Dreyfuss

11. I'll Be Home For Christmas feat. Ned Humphrey Hansen

Bożonarodzeniowe single The Killers były charytatywne. Pieniądze zebrane w okresie świątecznym pomagały zasilić konto fundacji Bono, (RED).

The Killers to amerykański, alternatywny zespół rockowy. Obecni członkowie to Brandon Flowers, David Keuning, Mark Stoermer i Ronnie Vannucci. Amerykanie uznawani są za jedną z najpopularniejszych grup rockowych. Sprzedali 22 miliony płyt na całym świecie. "Mr. Brightside" to kawałek, który jak dotąd na YouTube ma aż 187 590 158 wyświetleń.

Więcej o:

POLECANE RADIA