Sting zagra w Warszawie. Ceny biletów, na które skuszą się tylko prawdziwi fani

Weronika Gazda
15.11.2016 08:33
Sting

Sting (GRZEGORZ CELEJEWSKI / AG)

Sting wyrusza w trasę promującą najnowszy album "57th&9th". Legenda rocka 27 marca zagra na warszawskim Torwarze. Premiera sprzedaży biletów rusza już 21 listopada 2016, o 10:00. Ile będą kosztowały wejściówki na występ Stinga i jego specjalnych gości?

Sting w pierwszym kwartale 2017 roku rozpoczyna swoją długo oczekiwaną trasę koncertową, promującą najnowszy popowo-rockowy album. Cherytree Management i Live Nation potwierdzają,że muzyk zagości na arenach, w klubach i teatrach w Ameryce Północnej i Europie. To wszystko po to, by promować swoje najświeższe dzieło - dwunasty studyjny album, "57th9th", wypuszczone po trzynastoletniej przerwie.

27 marca wszyscy fani Stinga wypełnią halę na Torwarze w Warszawie. Wraz z piosenkarzem na scenie stanie trzyosobowy zespół: gitarzyści- Dominic Miller i Rufus Miller oraz perkusista- Josh Freese. Pojawią się również goście specjalni tacy jak: piosenkarz i autor piosenek Joe Sumner, a także zespół "Tex-Mex The Last Bandoleros".

Bilety na koncert Stinga w stolicy będzie można zdobyć 21 listopada 2016 roku, od godziny 10:00. Ceny za wstęp na show gwiazdy rocka będą dostępne od 349 zł. Można ich szukać na stornie www.livenation.pl. Prawdziwi fani, czyli członkowie fanclubu sting.com, kupią bilety już 15 listopada 2016, za pośrednictwem oficjalnej strony- www.Sting.com.

Sting swoją przygodę z muzyką zaczynał od grania w jazzowych zespołach, założonych przez grupy studentów z miejscowego uniwersytetu pod koniec lat sześćdziesiątych. Grał między innymi w zespołach: "Phoenic Jazzmen", "Last Exit" i "The Newcastle Big Band". Solowo zadebiutował w 1981 roku na koncercie dla "Amnesty International". Wykonał np. to tej pory uwielbianą piosenkę "Roxanne".

POLECANE RADIA