Elton John zagra w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów!

Weronika Gazda
05.11.2016 09:43
Elton John

Elton John (www.facebook.com/EltonJohn/photos/)

Elton John ogłosił swoją nową trasę koncertową, promującą nowy krążek "Wonderful Crazy Night". Legenda współczesnej muzyki zagra 9 lipca 2017 roku w Operze Leśnej w Sopocie. Wczoraj ruszyła oficjalna sprzedaż biletów na koncert gwiazdy. Sprawdź jakie są ceny!

Elton John zdecydował, że na jego przyszłorocznej trasie koncertowej pojawi się Polska. Brytyjski muzyk wie, że Polacy bardzo doceniają jego twórczość, a rzesza fanów z niecierpliwością czeka na możliwość zobaczenia jego muzycznego widowiska. Na scenie w Operze Leśnej w Sopocie Elton John zaśpiewa nie tylko nowe piosenki z płyty "Wonderful Crazy Night", ale również dobrze znane hity sprzed wielu lat jak np. "Sacrifice".

Czy nowe piosenki dorównują poprzednim produkcjom? Posłuchajcie "Wonderful Crazy Night" - Live!

Elton John jak zwykle wystąpi wśród grona wspaniałych muzyków. Na scenie towarzyszyć mu będzie: dwóch perkusistów - Nigel Olsson i John Mahon, gitarzysta Davey Johnstone, basista Matt Bissonette oraz klawiszowiec Kin Bullard.

4 listopada 2016 roku ruszyła sprzedaż wejściówek na koncert Eltona Johna. W Polsce cena jednego, najtańszego biletu wynosi 299 złotych. Zawzięci fanatycy za najlepsze miejsca będą musieli wydać 749 złotych. Ale czego się nie robi dla swojego idola.

Elton John sprzedał ponad 300 milionów nagrań. Jest uważany za jednego z najlepiej uhonorowanych artystów muzycznych. W 2004 roku magazyn muzyczny Rolling Stone zakwalifikował go na 49 miejsce na liście 100 najlepszych artystów wszech czasów.

POLECANE RADIA