Bądź jak Amy Winehouse. Nagraj swój cover i wygraj nagrody

Weronika Gazda
01.11.2016 18:48
Amy Winehouse

Amy Winehouse (www.facebook.com/amywinehouse/)

Wytwórnia Island Records ogłosiła konkurs z okazji 10-lecia wydania ?Black To Black?. Wszyscy fani mogą nagrać, a następnie wysłać swój cover jednej z wybranych piosenek i walczyć o okazję na pracę z Salaam Remim- producentem albumu Amy Winehouse.

Dziesiąta rocznica albumu "Back To Black" to szansa na rozpoczęcie swojej muzycznej kariery i pracę wśród najlepszych specjalistów muzycznych. Uczestnicy mogą wykonać jedną z piosenek Amy Winehouse, do wyboru mają: "Rehab", "Just Friends", "Tears Dry On Their Won" lub tytułowe "Back To Black".

Wykonawca najlepszego covera dostanie możliwość nagrania go w profesjonalnym studiu razem z producentem Winehouse - Salaam Remim. Występ zostanie opublikowany na oficjalnym kanale Island Records na YouTube.

Ostateczny termin na wysyłanie zgłoszeń to 31.01.2017. Wszystkie zasady dotyczące konkursu Remi wyjaśnia w filmiku podanym poniżej.

"Back to Black" to drugi i ostatni studyjny album Amy Winehouse, wydany w 2006 roku. Sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy, a album pokrył się potrójną platyną. Sama wokalista w 2008 roku otrzymała pięć nagród Grammy.

Więcej o:

POLECANE RADIA