Kid Cudi do Drake'a " Powiedz mi to prosto w twarz".

Bartek Karlicki
29.10.2016 11:36
Kid Cudi do Drake'a ' Powiedz mi to prosto w twarz'.

Kid Cudi do Drake'a ' Powiedz mi to prosto w twarz'. (Kid Cudi)

Kid Cudi na twitterze odniósł się do tekstu Drake'a, który zdaniem jego fanów miał go dotyczyć. Raper leczący się z depresji oskarża kolegę o tchórzostwo i zapowiada powrót.

Drake w utworze "Two Birds, One Stone" zawarł wersy, które wprawdzie nie sugerują na pierwszy rzut oka  bezpośredniego związku z Kidem, ale zdają się sugerować, że o niego właśnie chodzi.

"You were the man on the moon / Now you just go through your phases / Life of the angry and famous"- rapuje w swoim utworze Drake.

Fani od razu zinterpretowali je jako diss, na zmagającego się z problemami psychicznymi rapera, gdyż wydany w 2009 roku album artysty nosił tytuł  "Man on the Moon: The End of The Day". Na odpowiedź Kida nie trzeba było długo czekać. Rozgoryczony artysta w emocjonalnym wpisie na twitterze atakuje Drake'a, dziwi się jego zachowaniu i zapowiada powrót.

"Say it to face, pussy. You think it's a game. I wanna see you say it to my face. I'll be out soon. Promise."- brzmi wpis Kida.

Kid Cudi podziękował również fanom za "niezgłębioną" miłość, zapewniając, że nie poddaje się w walce ze swoją chorobą.

"The love has been unfathomable. I look forward to hearing, breathing and feeling it all at ComplexCon Nov 5th. Love and back to rehab. - Cud"

Kid Cudi stał się popularny przy okazji swojego debiutanckiego mixtape'u "A Kid Named Cudi" wydanego w 2008 roku. Od tego czasu wydał kilka albumów studyjnych min. wspomniany "Man on the Moon: The End of The Day", oraz "Indicud". Kid współpracował z takimi artystami jak Kanye West, Jay Z, David Guetta, czy MGMT. Drake, laureat nagrody Grammy wydał w tym roku swoją czwartą płytę "Views".

POLECANE RADIA