Metallica kręci klip w Ameryce Południowej

Kamil Bekier
28.10.2016 09:55
Metallica

Metallica (www.facebook.com/Metallica)

Album ?Hardwired To Self-Destruct? zbliża się wielkimi krokami, lecz krążek nie będzie jedynym prezentem, jaki zespół szykuje dla fanów w najbliższych dniach. Grupa z LA poinformowała, że oprócz premiery nowego singla w Halloween, jest w trakcie zdjęć na planie teledysku.

Metallica przebywa obecnie w Ameryce Południowej, czyli miejscu najnowszej trasy koncertowej. Pierwszym przystankiem gwiazdorów okazało się być Portoryko, gdzie kapela kręci klip do jednego z utworów z nadchodzącej płyty. Nazwa piosenki, do której powstanie teledysk jest jeszcze nieznana. Fotografie z planu zdjęciowego są już dostępne na Facebooku muzyków.

Zdjęcie z klipu Metallicihttps://www.facebook.com/Metallica

Członkowie Metallici planują także razem z fanami hucznie obchodzić święto Halloween. Już 28 października wielbiciele bandu będą mogli nabyć limitową serię "Hardwired... To Self-Destruct". Ekskluzywny album dostępny będzie wyłącznie w wybranych sklepach muzycznych. Na liście placówek znalazły się trzy polskie sklepy. Krążek dostępny będzie w Siedlcach, Zielonej Górze i Lipienicach. Do każdego wydawnictwa dołączona będzie maska, a w niej umieszczony zostanie kod, który pozwoli na przesłuchanie singla "Atlas, Rise!". Osoby, którym nie uda się nabyć limitowanego nakładu, będą musiały czekać na odsłuch kawałka 3 dni od nieoficjalnej premiery.

Latynoska trasa koncertowa zespołu zakończy się 5 listopada w Kostaryce, gdzie grupa zagra ostatni zaplanowany koncert w tym roku. Muzycy heavy metalowej kapeli zapowiadają jednak powrót do obszernych tournée już od początku stycznia. Nic nie wiadomo jednak odnośnie wizyty formacji w Polsce. Krążą plotki, że Metallica bliska jest występu podczas otwarcia Stadionu Śląskiego w Chorzowie w 2017 roku.

Tracklista "Hardwired.To Self-Destruct":

CD 1:

"Hardwired"

"Atlas, Rise!"

"Now That We're Dead"

"Moth Into Flame"

"Am I Savage?"

"Halo on Fire"

CD 2:

"Confusion"

"Dream No More"

"ManUnkind"

"Here Comes Revenge"

''Murder One"

"Spit Out the Bone"

Bonus CD:

"Lords of Summer" (2016)

"Ronnie Rising Medley"

"When a Blind Man Cries"

"Remember Tomorrow"

"Helpless" (Live at Rasputin Music)

"Hit the Lights" (Live at Rasputin Music)

"The Four Horsemen" (Live at Rasputin Music)

"Ride the Lightning" (Live at Rasputin Music)

"Fade to Black" (Live at Rasputin Music)

"Jump in the Fire" (Live at Rasputin Music)

"For Whom the Bell Tolls" (Live at Rasputin Music)

"Creeping Death" (Live at Rasputin Music)

"Metal Militia" (Live at Rasputin Music)

"Hardwired" (Live in Minneapolis)

POLECANE RADIA