"Idol" wraca do telewizji!

Anna Olesińska
19.10.2016 14:58
Elżbieta Zapendowska, Jacek Cygan, Robert Leszczyński, Kuba Wojewódzki.

Elżbieta Zapendowska, Jacek Cygan, Robert Leszczyński, Kuba Wojewódzki. (Polsat)

Pamiętacie słynny program "Idol", który kilka lat temu był emitowany na Polsacie? Teraz, po dwunastu latach, znane talent show powróci na ekrany naszych telewizorów. Czy program, który wylansował takie gwiazdy jak Monika Brodka i Ewelina Flinta przyciągnie uwagę telewidzów? Kto zasiądzie w jury? O tym przekonamy się już niebawem!

"Idol" - dobry, bo sprawdzony?

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów dobrej muzyki i dobrej zabawy. "Idol" powraca. Znacie filmiki "Rudy się nie dostał", albo słynne kompilacje "najgorszych muzyków ever"? Jeżeli tak, to z pewnością musicie znać kultowy program, emitowany kilka lat temu na Polsacie. Dlaczego o tym wspominamy, skoro "Idol" to program muzyczny? Dlatego, że ten talent show, oprócz wypromowania takich gwiazd jak Monika Brodka, Szymon Wydra i Ania Dąbrowska, był prawdziwą wylęgarnią "antytalentów", których śmieszne filmiki z castingów do dziś są dostępne w internecie.

Ale teraz na poważnie. Polski "Idol" naprawdę powraca i jest to informacje oficjalnie potwierdzona. Program, który był emitowany na kanale Polsat od 2002 do 2005 roku, ponownie zawita w telewizji już na wiosnę 2017 roku. Show ma zastąpić w ramówce inny popularny muzyczny program Polsatu, "Must Be The Music".

"Idol" - daty precastingów do programu

Potraficie i lubicie śpiewać? Chcecie wykorzystać swoje pięć minut, a może macie ochotę zobaczyć, jak to wszystko wygląda "od kuchni"? Oto terminy precastingów do programu "Idol":

5 listopada - Gdynia, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Jerzego Waszyngtona 19
6 listopada - Poznań, Hotel Novotel Poznań Centrum, pl. Andersa 1
12 listopada - Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1
13 listopada - Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94
26 listopada - Wrocław, Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84

"Idol" kto w jury?

Ten temat przynosi najwięcej kontrowersji. W oryginalnym składzie jury Idol Talent Show zasiadali Elżbieta Zapendowska, Robert Leszczyński, Jacek Cygan i Kuba Wojewódzki (w trzeciej edycji, zamiast Kuby Wojewódzkiego, wystąpili Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop).

Udział Elżbiety Zapendowskiej w nowej odsłonie programu "Idol" jest raczej pewny- była ona jurorem we wszystkich edycjach "Must Be The Music", więc Polsat z pewnością nie zrezygnuje ze współpracy z nią. Wielkim znakiem zapytania jest jednak udział Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz wiele lat temu przeszedł z Polsatu do TVNu, gdzie dostał własny program. Myślicie, że po tylu latach skusi się na wielki powrót, do swojej dawnej stacji?

#polowa#jury#idola#negocjujemy#wielki#come#back#jacekcygan#kubawojewodzki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

A kogo Wy chcielibyście zobaczyć w jury?

Więcej o:

POLECANE RADIA