Michaela Bublé w nowej roli

Weronika Tołwińska
08.10.2016 09:51
MB

MB (Michael Buble)

Michaela Bublé to jeden z najpopularniejszych kanadyjskich wokalistów. Muzyk w 2017 roku wcieli się w gospodarza najważniejszych brytyjskich nagród muzycznych.

Organizatorzy gali rozdania BRIT Awards wybrali już gospodarza nadchodzącej w 2017 roku imprezy. Został nim Michael Bublé, kanadyjski wokalista jazzowy i popowy. Ceremonia wręczenie jednych z najważniejszych muzycznych nagród odbędzie się 22 lutego w hali O2 Arena w Londynie. Nominowanych do BRIT Awards poznamy 14 stycznia 2017 roku. Galę będzie transmitować telewizja ITV. Już 21 października ukaże się kolejna płyta muzyka zatytułowana "Nobody But Me". Na krążku znajdzie się 11 utworów, w tym duet, m.in. z Meghan Trainor. Na płycie znalazły się trzy premierowe piosenki oraz interpretacje klasyków. Wśród nich: "My Baby Just Cares For Me","The Very Thought Of You", "God Only Knows" Briana Wilsona i "I Wanna Be Around" Johnny'ego Mercera.

Michael Buble zadebiutował w 2003 roku, zaczynając od coverów taki gwiazd muzyki jak Frank Sinatra czy Elvise Presley. Ostatnia jak na razie płyta Kanadyjczyka to "To Be Loved" z 2013 roku.

POLECANE RADIA