Benedict Cumberbatch na scenie z Davidem Gilmourem

redakcja
29.09.2016 12:14
Benedict Cumberbatch i  David Gilmour

Benedict Cumberbatch i David Gilmour (www.facebook.com/cumbercollectiveunite)

Benedict Cumberbatch niespodziewanie zaprezentował talent wokalny i to przed dużą publicznością. Aktor dołączył do Davida Gilmoura podczas jego koncertu w Londynie.

Gwiazdor znany z roli serialowego Sherlocka Holmesa, wsparł byłego wokalistę Pink Floyd w Royal Albert Hall. W czasie występu, który odbył się 28 września, wykonał z muzykiem przebój Pink Floyd "Comfortably Numb", pochodzący z albumu "The Wall" (1979). Oto amatorskie nagranie tego wykonania.

Gilmour często korzysta z pomocy gości, wykonując ten numer na żywo. Oryginalne partie Rogera Watersa, na koncertach wykonywał m.in. David Bowie, a miało to miejsce w Royal Albert Hall z 2006.

Ostatni solowy album Anglika to "Rattle That Lock", który ukazał się we wrześniu 2015 roku. Kawałków, które znalazły się na tym krążku, możecie posłuchać w stacji rock.

Benedicta Cumberbatcha od 26 października, będzie można oglądać w tytułowej roli w produkcji science fiction "Doktor Strange". Aktor swój wokalny talent zaprezentował, śpiewając "Can't Keep It Inside" w filmie "Sierpień w hrabstwie Osage".

POLECANE RADIA