Muzyczne show od Justina Timberlake'a już gotowe. Zobaczcie zwiastun "Justin Timberlake + The Tennessee Kids"

Anna Olesińska
28.09.2016 10:29
Justin Timberlake + The Tennessee Kids

Justin Timberlake + The Tennessee Kids (YouTube(kadr z filmu))

Justin Timberlake zabierze Was w muzyczną podróż. Jego najnowsza produkcja - "Justin Timberlake + The Tennessee Kids" to niesamowita trasa koncertowa, dzięki której będziecie się świetnie bawić i wzruszać. Reżyserem filmu jest...twórca "Milczenia Owiec"!

Takiego połączenia się nie spodziewaliśmy! Jonathan Demme, laureat Oscara i twórca kultowego filmu "Milczenia Owiec", łączy siły z Justinem Timberlakiem.

Panowie pracowali wspólnie nad nowym projektem Justina, filmem koncertowym "Justin Timberlake + The Tennessee Kids". Jest to ostatni, zarejestrowany w styczniu tego roku, koncert z trasy "20/20 Experience World". Timberlake, podczas promocji ostatniej płyty, podróżował po świecie 2 lata i dał w sumie 134 występy. Nie ma więc wątpliwości, że finał trasy musiał być spektakularny! Pożegnalny koncert odbył się w MGM Grand Arena, w Las Vegas.

To pełen emocji, ekscytujący projekt. Jest tu dużo tańca, niezwykły zespół Tennessee Kids, wielka sekcja dęta, dwie gitary prowadzące, dwóch perkusistów, ośmioro tancerzy i czworo chórzystów, a my nakręciliśmy ich ostatni występ. - zachwala Jonathan Demme

Zobaczcie zwiastun " Justin Timberlake + The Tennessee Kids".

Film został zrealizowany przez stację Netflix i będzie dostępny już 12 października. My z pewnością obejrzymy, a Wy?

POLECANE RADIA