Graj w "FIFA" w rytm Becka i Kasabian

redakcja
27.09.2016 10:44
FIFA 17

FIFA 17 (EA)

Na płytę Becka trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, na nowe dzieło Kasabian jeszcze dłużej, ale artyści już teraz dzielą się z nami nowymi kawałkami.

Beck zrealizował kawałek "Up All Night", a grupa Kasabian "Comeback Kid". Obydwa utwory pochodzą z soundtracku do gry "FIFA 17". Piłkarska gra wideo, trafi do sprzedaży w najbliższy piątek, 30 września.

Według wcześniejszych zapowiedzi, nadchodzący, niezatytułowany jeszcze longplay Becka, miał ukazać się 21 października. Jak ostatnio podają rozmaite amerykańskie media (m.in. Stereogum i "New York Times"), dziesiąty album artysty trafi do sprzedaży dopiero w listopadzie.

Kasabian obecnie dopiero pracują nad kolejnym studyjnym krążkiem, który ukaże się dopiero w 2017 roku.

Beck to jeden z czołowych przedstawicieli, amerykańskiej alternatywy. Popularność przyniósł mu singel "Loser" (1994). Najważniejsze albumy artysty to "Odelay" i "Sea Change" - magazyn "Rolling Stone" oba zamieścił w rankingu najważniejszych płyt wszech czasów. W swej twórczości sięga po folk, funk, soul, hip-hop, alternatywny rock, country i psychodelię. Dorobek Amerykanina zamyka longplay "Morning Phase", który miał premierę 21 lutego 2014 roku.

Kasabian to jeden z najbardziej znanych, współczesnych brytyjskich zespołów rockowych. Wielokrotnie otrzymywali prestiżowe nagrody, w tym Brit Award w 2010 roku. W dorobku mają pięć płyt, z których ostatnia to "48:13". Longplay miał premierę w czerwcu 2014 roku. Anglicy z Leicester, są zdeklarowanymi kibicami piłki nożnej.

POLECANE RADIA