Adele zniknie ze sceny na 10 lat?

redakcja
20.09.2016 10:46
Adele

Adele (Adele)

Adele niedawno zapowiedziała, że może sobie zrobić nawet 10-letnią przerwę w karierze. Niewykluczone, że w jej trakcie nie tylko będzie się zajmować synkiem, lecz także skończy studia.

Adele ujawniła, że miała studiować na uniwersytecie w Liverpoolu, ale w tym samym czasie, zaoferowano jej kontrakt płytowy- wybrała karierę muzyczną. Ale bynajmniej nie porzuciła planów, zdobycia wyższego wykształcenia. Podczas niedawnej wizyty w Bostonie, gwiazda pop powiedziała:

Bardzo chcę iść na studia. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale planuję to zrobić.

Będąc w Stanach Adele powiedziała również, że chciałaby kiedyś odwiedzić słynny uniwersytet Harvard:

Chciałabym zwiedzić to miejsce, tylko nie myślcie, że jestem wystarczająco mądra, aby tam studiować - dodała.

Angielka zapowiedziała, że po zakończeniu obecnej trasy, zrobi sobie dłuższą przerwę od koncertowania. W tym czasie, chce jak najwięcej czasu spędzać z synem Angelo, który wkrótce zaczyna edukację i nie będzie mógł jeździć z mamą po świecie. Angelo urodził się 19 października 2012 roku.

Adele ma na koncie trzy albumy "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie, w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Za przebój "Skyfall", do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda, wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i nagrodę Grammy.

POLECANE RADIA