Timbaland kończy współpracę z "Imperium"! Kto go zastąpi?

Natasza Czarnecka
15.09.2016 10:59
Timbaland

Timbaland (Timbaland, mat. prasowe)

Timbaland nadzorował prace muzyczne w dwóch sezonach "Imperium."Wygląda na to, że soundtrack nieco się zmieni, bo raper zakończył współpracę z twórcami serialu. Kto przyjdzie na jego miejsce i czy sprawdzi się tak samo dobrze?
"Byliśmy szczęśliwi współpracując z Timbalandem przez dwa pierwsze sezony. W trzecim sezonie chcieliśmy  jednak innego podejścia." - komentował Shawn Holiday z Columbia Records

Raper i producent muzyczny zrezygnował ze współpracy z twórcami cyklu. Artysta odpowiedzialny był za stronę muzyczną serialu. Tworzył podkłady bazujące na fabule projektu i jego głównych wątkach. W następnym sezonie nad tymi pracami będą czuwali Johnta Austin, Makeba Riddic, Jessie St. John, a także pracujący wcześniej przy serialu Ne-Yo. Wygląda na to, że nowe piosenki będą utrzymane w klimacie hip-hop i r&b.

Timbaland, to tak na prawdę Timothy Mosley. Znany amerykański wokalista i raper, ale przede wszystkim jeden z największych i najbardziej wziętych producentów muzycznych. To jemu zawdzięczamy wiele hitów takich artystów, jak Missy Eliott, Justin Timberlake czy Jay-Z. Timbaland współpracował też z Madonną, Rihanną i OneRepublic.

Na swoim muzycznym koncie Timbaland ma trzy krążki: "Tim's Bio: Life from da Bassement", "Schock Value", "Schock Value II".

POLECANE RADIA