Fani Christiana Greya będą zachwyceni. Już jest - zwiastun drugiej części filmu!

Natasza Czarnecka
13.09.2016 12:54

"50 Twarzy Greya" (Fot. Materiały prasowe)

Stęskniliście się za erotycznymi przygodami przystojnego Christiana Grey'a? Na szczęście już od wczoraj w sieci dostępny jest plakat i treser "Ciemniejszej strony Grey'a". Dziś, można zapoznać się ze zwiastunem. Oczywiście zapowiada się tajemniczo, seksownie i intrygująco. Zobaczcie, co czeka na fanów!

Wielka sława "Pięćdziesięciu Twarzy Grey'a"

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że "Ciemniejsza strona Grey'a", to sequel "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". Głównym bohaterem jest bogaty biznesmen Christian Grey oraz zafascynowana nim studentka Anastatia Steel. Film powstał w oparciu książki o erotycznych przygodach, autorstwa E.L James. Po pojawieniu się w kinach w 2015 zyskał rzeszę fanów. Dużo emocji i dreszczyk podniecenia sprawiły, że teraz na podstawie chwytliwej miłosnej powieści, powstają sequele.

Czym Grey zaskoczy widzów?

Druga część filmu będzie nadal dotyczyła  uwodzicielskiego Christiana i  zachwyconej nim Anastasi Steel. W tych rolach Jamie Dornan oraz urocza Dakota Johnson.Tym razem główny bohater stawi czoła problemom z przeszłości. Kim Besinger wcieli się w postać Pani Robinson, niegdyś partnerki biznesowej i łóżkowej Greya. Jedna ex, to trochę mało jak na Christiana. Producenci zadbali o podtrzymanie napięcia.Zatem poznamy jeszcze jedną uwiedzioną - Leilę. Jak poradzi sobie z tym obecna kochanka Grey'a - Ana? Przekonajcie się sami! W filmie wystąpią także Tyler Hoechlin, Luke Grimes, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Rita Ora, Max Martini i Marcia Gay Harden.

Tajemnicza zmysłowość

Wszystkie obrazy zapowiadają się niezwykle tajemniczo i zmysłowo. Mglisty plakat zachwyca, tak samo jak kilka detalicznych ujęć intrygującego tresera. Trzeba przyznać, że producenci znów postawili na wysoką jakość i estetykę wykonania. Nic dziwnego, operatorem kamery będzie twórca najwyżej ocenianego serialu XXI wieku - "House Of Cards" - James Foley. Natomiast scenariuszem zajął się mąż autorki E.L James - Niall Leonard. Pierwszy z sequeli trafi do kin już 10 lutego, drugiego możemy spodziewać się rok później.

POLECANE RADIA