Johnny Depp ukrzyżowany przez media. W jego obronie staje Marilyn Manson

Natasza Czarnecka
06.09.2016 09:14
marlin manson, wallpaper-music.com

marlin manson, wallpaper-music.com (marlin manson, wallpaper-music.com)

Jest najbardziej rozpoznawalną postacią z filmów Tima Burtona, kapitanem Jack'iem Sparrow oraz jednym z najmilszych ludzi jakich zna sam Marilyn Manson. Co zatem sprawiło, że Johnny Depp został oskarżony o przemoc wobec byłej żony?

Według przyjaciela aktora - Marilyn'a Mansona- wszystkiemu winne są media. Uważa, że publiczne oskarżenia wobec Johnny'ego są zwyczajnie niesprawiedliwe.

"Lily-Rose jest moją córką chrzestną, byłem przy narodzinach jego syna, więc znamy się dobrze i od dawna. Johnny jest jedną z najmilszych osób jakie znam. Aż do przesady. To wzruszające, jak dobry jest dla przyjaciół i osób ze swego otoczenia. Został ukrzyżowany i to zupełnie niesprawiedliwie. Myślę, że to wszystko było jedną wielką bzdura. To wspaniały człowiek." - mówił Manson

Wygląda na to, że wszystkiemu winna jest - była już - żona Deppa Amber Heard, która oskarżyła go o stosowanie przemocy. Po zapłaceniu przez aktora 7 milionów dolarów, sprawa ucichła, a Amber wycofała zarzuty. Para rozwiodła się po nieco ponad roku małżeństwa.

Marilyn Manson, jako przyjaciel Deppa, stanął w jego obronie po tym, jak media zaczęły wieszać na nim psy. Przypomnijmy, że ekscentryczny muzyk jest frontmanem industrialnej kapeli Marilyn Manson. Ostatni album zespołu to "The Pale Emperor", natomiast na walentynki zapowiedziano wydanie nowego longplay'a "Say10".

POLECANE RADIA