Król muzyki pop żyje?! Fani dostrzegli go na zdjęciu córki

Weronika Tołwińska
05.09.2016 18:53
Michael Jackson

Michael Jackson (fot. Wikimedia Commons)

Niektórzy fani nie potrafią pogodzić się z myślą, że ich ulubionego wykonawcy nie ma wśród żyjących na tym świecie. Spekuluje się nawet, że taka osoba żyje, ale wolała zniknąć z show biznesu. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym podobno widać Michaela Jacksona! Jak to możliwe?

Michael Jackson - artysta wiecznie żywy

Michael Jackson był wielką ikoną muzyki pop. Informacja o śmierci artysty wstrząsnęła całym światem. To był szok. Nikt nie spodziewał się tej smutnej informacji. Świat stracił wszechstronnego artystę - świetnego wokalistę, utalentowanego tancerze, filantropa a przede wszystkim człowieka, który stał się ważną częścią kultury masowej. Był podziwiany i kochany przez miliony na świecie. Jackson zmarł w czerwcu 2009 roku. Od tego czasu w sieci pojawiają się informacje spekulujące, że „Król Muzyki Pop” wcale nie umarł i ma się bardzo dobrze.

Michael Jackson jedzie z córką na wycieczkę

Całe zamieszanie powstało przez córkę artysty, Paris Jackson. Dziewczyna opublikowała zdjęcie na Instagramie. No cóż użytkownicy tego portalu społecznościowego, przeważnie udostępniają tam zdjęcia i nikogo to nie dziwi. Zdjęcie zostało wstawione prawie pół roku temu, ale dopiero teraz fani zaczęli się nim bardziej interesować. Co ich tak zaciekawiło? Selfie, które umieściła Paris Jackson nie różni się od większości zdjęć, jakie wstawia. Na zdjęciu widzimy jak córka Michaela Jacksona jedzie samochodem. Całą uwagę skupia jednak drugi plan, na którym widać, (chociaż nie całkiem dobrze) tajemniczą postać. Fani zaczęli przyglądać się zdjęciu z ogromnym zainteresowaniem i doszli do wniosku, że przypomina ona Michaela Jacksona. Postać ta zasłonięta jest chustą i pada na nią cień, ale ale nie ma żadnego, ale i fani przekonani są, że to na pewno Jackson.

if you give a little love, you can get a little love of your own.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson)

Michael Jackson i reszta, która „sfingowała” śmierć

Sprawa czy gwiazda muzyki pop Michael Jackson żyje czy nie i spekulacje czy na pewno nie chodzi wśród żywych nie raz staną się głównym tematem mediów. O ile jest to jedna z nielicznych takich informacji dotyczących Jacksona to istnieje inny muzyk, który nagminnie jest widywany w miejscach publicznych, chociaż oficjalnie nie żyje już od 20 lat. Chodzi tutaj amerykańskiego rapera, Tupaca Shakura. Miesiąc bez informacji o pojawieniu się rapera czy zdjęcie wskazujące, że muzyk wcale nie jest „na tamtym świecie” - to miesiąc stracony. Jedni szukają sensacji, drugim po prostu trudno pogodzić się z tym, że już nigdy nie pójdą na koncert ulubionego wykonawcy. Jedno jest pewne - muzyka nigdy nie umiera.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA