Tatiana Okupnik została mamą!

Weronika Tołwińska
03.09.2016 14:22
Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik (cumbriapride.org/acts.php)

Babyboom wśród polskich i zagranicznych gwiazd nie ustaje! Gwiazdy chętnie opowiadają i chwalą się faktem, że ich rodziny niedługo się powiększą. Inną taktykę przyjęła, Tatiana Okupnik, która ceniąc sobie życie prywatne, całą ciąże utrzymywała w tajemnicy.

Tatiana Okupnik w nowej roli

Tatiana Okupnik to jedna z najzdolniejszych wokalistek polskiego show biznesu. Przez 7 lat występowała z zespołem Blue Cafe, z którym to wylansowała takie hity jak „Do nieba, do piekła” czy „Love song”. W 2005 roku opuściła zespół i rozpoczęła karierę solową. Okupnik jest nie tylko wokalistką, ale również autorką tekstów, kompozytorką oraz członkinią Akademii Fonograficznej ZVAP. Była również jurorką muzycznego talent show „X Factor”. Jednak na jakiś czas Tatiana Okupnik wycofała się z show-biznesu. Spekulowano, że nagrywa nową płytę, ale powód jej nieobecności był całkiem inny. Wokalistka, bowiem spodziewała się dziecka i chciała, aby ten fakt nie stał się kolejną medialną sensacją. Okupnik urodziła córeczkę - Matyldę.

Tatiana Okupnik - mistrzyni dyskrecji

Tatiana Okupnik nie chwaliła się ciążą, wiec wiadomość, że 2 września została mamą po raz pierwszy wstrząsnęła fanami. W mediach nie pojawiały się żadne informacje o tym, że Tatiana Okupnik w ciąży jest. Nikt nawet nie domyślał się, jaka jest prawda a sama Okupnik całkowicie milczała w tej sprawie, co było tylko dla niej ułatwieniem całej sytuacji. Na początku września jednak wszystko się zmieniło. Urodziła się córeczka wokalistki i jej męża Michała Micielskiego co jedynie potwierdziło, że Tatiana Okupnik w ciąży była. Dziewczynka przyszła na świat 2 września w dzień 38 urodzin swojej mamy.

Tatiana Okupnik prywatność ponad wszystkim

Tatiana Okupnik i jej mąż - Michał Micielski, menadżer, z którym współpracuje Marcin Gortat do końca ukrywali przed światem informację o powiększeniu się rodziny. Młodzi rodzice zaskoczyli wszystkich a w szczególności fanów piosenkarki. Fani dowiedzieli się w dość nietypowy sposób - poprzez urocze zdjęcie na jednym z serwisów społecznościowych. Taką taktykę przyjęła Tatiana Okupnik. Instagram wokalistki zalała seria komentarzy i gratulacji płynących dla małej Matyldy i rodziców - duża część fanów liczy na to, że małą Matylda odziedziczy niesamowity głos po mamie i może kiedyś w przyszłości również będzie znaną wokalistką.

#Matylda #szczęście #jestemmamą #rodzicewsiódmymniebie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik)

POLECANE RADIA