Flea w duecie z gorylem!

Weronika Tołwińska
22.08.2016 09:38
Flea, basista zespołu Red Hot Chili Peppers

Flea, basista zespołu Red Hot Chili Peppers (Fot. Jonathan Short AP)

Flea to bez wątpienia muzyczne zwierzę. Muzyk Red Hot Chili Peppers jest również świetnym nauczycielem gry na basie. Jego uczniem został... goryl o imieniu Koko, który okazał się muzycznym odkryciem.

Flea niedawno odwiedził pewnego sympatycznego zwierzaka w The Gorilla Foundation, zajmującą się ochroną tych zwierząt i propagowaniem proekologicznych zachowań. Koko, bo tak ma na imię goryl, który jest ogromnym fanem Flea okazał się również pojętym uczniem. Zwierzak otrzymał lekcje gry na basie. Obaj świetnie się bawili. Podobno miękkie dźwięki gitary, bardzo spodobały się Koko. Do sieci trafiło nagranie umieszczone przez basistę RHCP, gdzie widzimy "grającego" Koko.

Czy sympatyczny goryl okaże się wielkim talentem i może zagrozić pozycji Fleai w zespole? Chyba nie, ale jak na "świeżaka" radzi sobie nawet dobrze.

Ostatnią płytą Red Hot Chili Peppers, jest jedenasta w ich karierze "The Getaway", która ukazała się 17 czerwca b.r. Flea jest współzałożycielem  RHCP i najdłużej związanym muzykiem z tym rockowym zespołem.

POLECANE RADIA