Ślubne plany Miley Cyrus!

Weronika Tołwińska
06.08.2016 09:20
Miley Cyrus and Liam Hemsworth

Miley Cyrus and Liam Hemsworth (www.facebook.com)

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha po wielu "turbulencjach" ma się dobrze. Para, która zaręczyła się w 2012 roku, planuje ślub. Jednak Miley nie chce imprezy z pompą, lecz skromnej, rodzinnej uroczystości.

Miley Cyrus to jedna z tych gwiazd, które wokół siebie potrafią narobić sporo szumu. Amerykańska wokalistka chyba jednak zaczyna się zmieniać. Wszystko wskazuje na to, że odtwórczyni roli Hanny Montany wyjdzie za mąż za australijskiego aktora, Liama Hemswortha. Para po raz pierwszy spotkała się w 2009 roku na planie filmu "Ostania piosenka" gdzie młodzi aktorzy wcielili się w główne role. 3 lata później zaręczyli się, jednak rozstali się na kilka miesięcy. Wrócili do siebie dopiero pod koniec 2015 roku. Cyrus chciałaby, aby uroczystość ślubna odbyła się w rodzinnym kraju narzeczonego i najlepiej na jednej z plaż.

Miley Cyrus zdobyła sławę dzięki tytułowej roli w serialu dla młodzieży "Hanna Montana". Ostatnim krążkiem w dyskografii amerykanki jest płyta " Miley Cyrus and Her Dead Petz" wydana w 2015 roku. Jesienią ma ukazać się jej nowa popowa piosenka. Cyrus pojawi się również w najnowszym serialu Woody'ego Allena.

Liam Hemsworth znany jest z ról w takich filmach jak "Dzień Niepodległości 2" czy serii "Igrzyska Śmierci".

POLECANE RADIA