Rihanna rozkręca imprezę na Narodowym

Anna Olesińska
05.08.2016 15:20
FILE - In this Friday, Oct. 2, 2015, file photo, singer Rihanna poses before Christian Dior's Spring-Summer 2016

FILE - In this Friday, Oct. 2, 2015, file photo, singer Rihanna poses before Christian Dior's Spring-Summer 2016 (THIBAULT CAMUS/AP)

Już dziś wieczorem Rihanna ponownie zagra w Polsce. Tym razem miejscem wydarzenia, będzie Stadion Narodowy w Warszawie. Wybieracie się na jej koncert?

Rihanna zrobi show

Już dziś spełni się marzenie, tysięcy fanów z całej Polski. O 21 Stadion Narodowy opanuje Rihanna. Warszawa żyje tym wydarzeniem już od kliku dni. W końcu nie codziennie pojawiają się tu takie gwiazdy, jak Rihanna.

Piosenkarka z Barbadosu przyleciała do Polski już 4 sierpnia, aby dziś spotkać fanów na swojej trasie koncertowej ANTI World Tour. Gwiazda zatrzymała się w hotelu Bristol i niektórzy szczęśliwi fani mieli okazję zobaczyć swoją idolkę jeszcze przed koncertem. Jednak w przeciwieństwie do innych gwiazd,na przykład do Lany Del Rey, Rihanna nie zatrzymywała się, aby porozmawiać z fanami, albo zapozować z nimi do zdjęć. Jednak tłum zgromadzony przed Bristolem, nie miał jej tego za złe. Przecież w końcu doczekali się, koncertu ulubionej wokalistki!

Rihanna i akcje koncertowe polskich fanów

Polscy fani lubią sprawiać artystom, którzy przyjeżdżają do naszego kraju, liczne niespodzianki. Tak będzie i na dzisiejszym koncercie. Polacy przygotowali tysiące białych serduszek, które uniosą w górę po piosence „Stay”. Rihanna wtedy będzie znajdowała się na samym środku stadionu. Będzie więc miała wspaniałą widoczność na wszystko co dzieje się wokół niej. Organizatorzy akcji mają nadzieję, że nie tylko strefa Golden Circle zaangażuje się w zabawę, ale cały wszyscy fani w każdej strefie. Jeśli Stadion Narodowy wypełni się po brzegi, jest szansa, że Rihanna już dziś dostanie fantastyczną niespodziankę od swoich słuchaczy. Dlaczego zdecydowali się na białe serduszka? Obecna trasa koncertowa artystki, ma bardzo minimalistyczne dekoracje, a scena ma biały kolor.

Rihanna w Polsce - oczekiwania

Wszyscy, którzy dziś wybierają się na Stadion Narodowy liczą na wspaniały występ i niezapomniane show. Twitter i Facebook zalała fala zdjęć i komentarzy ludzi czekających pod hotelem i jadących na koncert. Miejmy nadzieję, że artystka doceni polskich fanów. W końcu nie każdy artysta ma tak wielu oddanych miłośników jak Rihanna. Instagram służy jej do komunikacji z fanami, często też zamieszcza tam filmy ze swoich koncertów. Miejmy nadzieję, że doda też koncertową akcję Polaków

Wszystkim, którzy dziś odwiedzą Stadion Narodowy, gratulujemy i życzymy samych najlepszych muzycznych przeżyć. Niech Rihanna pokaże, na co ją stać!

POLECANE RADIA