Sharon Osbourne przerywa milczenie i opowiada o zdradach męża

Anna Olesińska
05.08.2016 07:23
Ozzy i Sharon Osbourne

Ozzy i Sharon Osbourne (Facebook)

Wygląda na to, że rodzina Osbourne'ów nie ma ostatnio łatwego życia. Sharon zabrała głos w sprawie licznych zdrad Ozzy'ego.

Przez ostatnie dni wszyscy żyli informacją, że lider kultowego zespołu, Black Sabbath, zdradzał swoją żonę z wieloma kobietami. Wśród nich znalazła się niejaka Michelle Pugh, wieloletnia fryzjerka i znajoma Ozzy'ego. Gdy jego żona, Sharon Osbourne, dowiedziała się o tym co robi jej mąż złożyła pozew o rozwód. Para była małżeństwem przez 35 lat i mają razem dwoje dzieci. Ozzy postanowił jednak dalej walczyć o swoje małżeństwo i oficjalnie przyznał się...że jest uzależniony od seksu i wszystkie jego zdrady były wynikiem choroby. Sharon wycofała pozew.

Przez ostatnich sześć lat zmagałem się z uzależnieniem od seksu. Jestem przerażony tym, co moje zachowanie zrobiło mojej rodzinie. Dziękuję Bogu, że moja niesamowita żona jest u mojego boku i mnie wspiera. - mówi Ozzy Osbourne.

Teraz żona muzyka przerwała milczenia. Podczas wywiadu w programie „The Talk” Sharon Osbourne zażartowała, że jej mąż „powinien zadzwonić do Tigera Woodsa po jakieś rady”. Później jednak, już poważnie przyznała, że nic nie wiedziała o chorobie męża i ostatnie tygodnie były dla niej bardzo ciężkie.

Ozzy pracuje nad sobą. To wszystko jest bardzo trudne, ponieważ odbija się na całej rodzinie i cóż, jest trochę żenujące. Jestem z niego dumna, że w końcu się przyznał.

Nie tylko Sharon zabrała głos w tej sprawie. Również ich córka Kelly Osbourne postanowiła bronić swojego ojca. Córka Ozzy'ego Osbourne'a sugerowała, że wieloletnia kochanka muzyka, Michelle Pugh, oferuje usługi seksualne i wykorzystywała jej ojca. Teraz fryzjerka pozwała Kelly Osbourne za zniesławienie, twierdząc, że to nie ona była przyczyną kryzysu w małżeństwie Ozzy'ego i Sharon.

POLECANE RADIA