Off festival Katowice - kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety?

Natasza Czarnecka
04.08.2016 16:10
OFF Festival

OFF Festival (DAWID CHALIMONIUK)

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce - Off Festival Katowice. Nie może Was tam zabraknąć!

Off Festival w liczbach i program na nadchodzące dni

60 artystów, 4 sceny, 5-7 sierpnia, Dolina Trzech Stawów - to najważniejsze informacje, które musicie znać, aby dotrzeć na Off Festiwal.

Off Festival to świetna zabawa dla rodzin z dziećmi. W tym roku przewidziano warsztaty tworzenia kwiecistych wianków oraz rozpoznawania brzmień. Maluchy będą mogły poznać, dźwięki bębnów afrykańskich, bębnów gadających, kalimby i karimby, a także dwutonowe rury tonalne i ukulele.

Z kolei dorośli intelektualiści, będą mieli okazję zajrzeć do Kawiarni Literackiej. Ta strefa powstała we współpracy z Instytutem Książki, specjalnie dla Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Na rozgrzanych słońcem uczestników Off festival, czekają kurtyny wodne oraz hydranty, zapewnione przez Katowickie Wodociągi.

Off Festival Katowice sławi swój region, dlatego w ramach Strefa Śląskie dowiecie się, jakie są inicjatywy społeczne. Poznacie też projekty modernizujące Śląsk. Nie zapominajmy, że to impreza sławiąca muzykę alternatywną wszelkiego rodzaju. Wśród masy atrakcji nie może zabraknąć dobrego grania. Dowiedzcie się zatem najważniejszego - Off Festival kto zagra?

Off Festiwal - kto zagra?

Ta impreza cieszy się niemałą sławą. W końcu to już jedenasta edycja. I chociaż miejsce festiwalu zostało zmienione, to Polskę z chęcią odwiedzają zagraniczne gwiazdy. Wśród nich zobaczymy Anohni, Devendra Banhart, Mudhoney, Napalm Death, Kiasmos, Jaga Jazzist. Do grona zacnych zespołów, mieli również dołączyć The Kills, jednak jak wiemy z ostatniej informacji Off festival Facebook, wokalistka rozchorowała się.

Off Festival - ostatnia szansa na bilety?

Off Festival bilety - jeśli jeszcze ich nie macie, nie panikujcie. Wciąż jest szansa na kupno. Ceny wahają się od 150zł za jeden dzień, do 310 za karnet trzydniowy. Do tego pole namiotowe, to koszt około 60zł. Nie ma co płakać, bo za taką ilość doskonałej muzyki, to naprawdę grosze. A artyści też muszą z czegoś żyć.

Jeśli jeszcze czegoś nie podaliśmy, to jak zawsze w śledzeniu wydarzenia, z pomocą przybywa Off Festival Facebook. Tam znajdziecie wszystkie aktualności, godzina po godzinie. Przygotujcie się na wspaniały festiwal, pełen alternatywnych dźwięków, słuchając radia Festiwale 2016.

POLECANE RADIA