Ptaszki ćwierkają, że M.I.A i Diplo wrócili do siebie

Natasza Czarnecka
02.08.2016 08:50
M.I.A.

M.I.A. (Fot. Sonic)

Kiedyś przez pięć lat byli parą, potem związek rozpadł się, a oni specjalnie się nie lubili. Teraz do siebie wracają, jednak nie jako para kochanków lecz duet muzyczny.

Relacje między M.I.A i Diplo się ociepliły, dlatego członek formacji Major Lazer pomoże swojej przyjaciółce w stworzeniu singla. Premiera "Bird Song" została zapowiedziana na 12 sierpnia, czyli całkiem niedługo. Niecały miesiąc później, bo już 9 września, ma się pojawić kolejny album brytyjskiej raperki "A.I.M." Prawdopodobnie na krążku znajdzie się ptasia piosenka. Koproducentem będzie Blaqstarr.

Niezorientowanym podpowiadamy, że Diplo, to amerykański DJ i producent muzyczny. Kilka lat temu stworzył projekt Major Lazer. Chłopacy z formacji zajmują się miksowaniem raggae, dancehallu i electro house. Ostatnim ich albumem był "Peace In the Mission", wydany w 2015. Grupa ma w planach stworzenie czwartego krążka.

Barwna i utalentowana M.I.A to nie tylko angielska piosenkarka i raperka, ale także autorka tekstów, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań. M.I.A tworzy muzykę podobna do Major Lazer, łączy brzmienia z pogranicza ragga, hip-hop i r'n'b z electro. Do tej pory wydała pięć krążków, a dyskografię zamyka "Matangi".

 

POLECANE RADIA