Agnieszka Chylińska chce przytyć kilka kilogramów!

Weronika Tołwińska
01.08.2016 16:20
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska (Instagram.com/agnieszka.chylinska/)

Posiadaczka jednego z najoryginalniejszych głosów w polskiej muzyce, Agnieszka Chylińska, zaskoczyła ostatnio fanów. Była wokalistka O.N.A, postanowiła ponownie zmienić swój wygląda. Tym razem Agnieszka Chylińska chce przytyć.

Agnieszka Chylińska - szczupła figura na wagę złota?

Niektórzy uważają że szczupła figura może być wyznacznikiem piękna. Wiele aktorek i piosenkarek, bardzo dba o zachowanie szczupłej figury. Co chwilę słyszymy o ich nowych dietach oraz wysiłku który wkładają w to, aby zmieścić się w coś o rozmiarze „S”. Świetną figurą, może pochwalić się znana polska piosenkarka, Agnieszka Chylińska. Jednak wokalistka zaskoczyła ostatnio wszystkich i postanowiła zrobić coś innego. Gwiazda, która przeszła ogromną metamorfozę wyglądu. Kiedyś zbuntowana rockmenka, nieco przy kości - dzisiaj blond włosa mama, ikona stylu, ale też najszczuplejsza gwiazda polskiego show biznesu w 2016 roku. Wokalistka jednak zamierza to zmienić. Agnieszka Chylińska chce przytyć kilka kilogramów.

Agnieszka Chylińska - kochanego ciałka nigdy nie za wiele

Agnieszka Chylińska chce przytyć. Taka decyzja to efekt spekulacji, które pojawiły się wśród części fanów, gdy piosenkarka zaczęła chudnąć. Od razu pojawiły się plotki, że wszystkiemu winna jest choroba. Okazuje się, że Agnieszka Chylińska chora nie jest, a nawet zamierza zmienić coś ze swoją wagą, aby wyglądać zdrowiej. Plotki na temat spadku wagi piosenkarki, kilka miesięcy temu skomentowała jej menadżerka, ale dopiero sama Agnieszka Chylińska, uspokoiła zaniepokojonych fanów. Jurorka „Mam Talent”, zamierza przytyć dodatkowe 4 -5 kilogramów. Wokalistka ma nadzieję, że poprawi tym samym swój wygląd, chociaż ze swoją figurą czuje się dobrze. Agnieszka Chylińska chciałaby, aby temat jej wyglądu nie odwracał uwagi, od nadchodzącej płyty, którą szykuje. Podobno wokalistka nie zwraca uwagi na kaloryczność produktów które je. Nawet na planie talent show, w którym to jest jurorką często widać ją jedzącą absolutnie wszystko. A w szczególności słodycze. Ale akurat Agnieszce „grzeszyć” wolno i nikt nie powinien jej niczego zarzucać - robi to przecież w szczytnym celu, aby uspokoić swoich zmartwionych fanów. Resumując: Agnieszka Chylińska - choroba nie idą w parze.

POLECANE RADIA