Natalia Kukulska w ciąży!

Weronika Tołwińska
30.07.2016 14:17
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska (KAPIF)

Rok 2016 to istny baby boom! Zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy potwierdzają powiększenie rodziny o nowych, małych członków m.in. Paulina Sykut - Jeżyna, która spodziewa się pierwszego dziecka, czy aktorka Tamara Arciuch, która na świecie przywita drugiego potomka. Do grona przyszłych mama dołączyła znana polska piosenkarka i autorka tekstów Natalia Kukulska. Wokalistka spodziewa się trzeciego dziecka.

Natalia Kukulska w nowej i starej roli!

Od kilku dni postać Natalii Kukulskiej jest często komentowana w mediach. Po odejściu Edyty Górniak z popularnego, muzycznego talent show „The Voice of Poland” pojawiły się spekulacje, kto zastąpi „divę polskiego popu”. W nową jurorkę wcieli się właśnie nikt inny jak Kukulska Natalia. Chociaż wokalistka od lata odrzucała propozycje uczestnictwa w tego typu programach, zmieniła jednak zdanie. Kukulska potwierdziła swój udział w nadchodzącym jesienią nowym sezonie programu. Oprócz niej zobaczymy, stary skład jurorski programu: Andrzeja Piasecznego, Marię Sadowską oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Prowadzącą została Barbara Kurdej -Szatan.

Kukulska nie przestaje zaskakiwać.

Nowiną wokalistka pochwaliła się na swoim koncie na Facebooku. Kukulska jest żoną Michała Dąbrówki, perkusisty, który z nią występuje. Para wychowuje już dwójkę swoich dzieci: 16-letniego Jana oraz o 5 lat młodszą Anię. Wokalistka jednak nie zwalnia tempa pracy i przygotowuje się do nowej roli w muzycznym show.

Od "Puszka okruszka" do "Miau"

Kukulska debiutowała w 1986 roku z płytą "Natalia”, z której pochodzą takie utwory, jak "Co powie tata", "Puszek okruszek" czy "Ważne pytanie". Współautorem płyty był ojciec Natalii, kompozytor Jarosław. Dotychczas wokalistka wydała 12 krążków. Nagrała również płytę z mężem. Ostatni z nich nosi tytuł "Ósmy plan” z singlem "Miau". Płyta pojawiła się na rynku w 2015 roku. Wokalistka występowała też gościnnie m.in. w "Modopolo" Tedego czy z zespołem Sweet Noise. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenek Natalii Kukulskiej „Zakochani" można usłyszeć w filmie pod tym samym tytułem w reżyserii Piotra Wereśniaka. Autorem piosenki jest Ryszard Kunce z którym wokalistka często współpracowała. Była trzykrotnie nominowana do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego "Fryderyki” w 1997, 2001 i 2008 roku. Trzy płyty Kukulskiej pokryły się złotem a jedna platyną. Natalii Kukulskiej serdecznie gratulujemy oraz liczymy na pojawienie się nowej płyty już niebawem.

POLECANE RADIA