Nick Jonas zagra w "Jumanji"?

Weronika Tołwińska
30.07.2016 09:07
Nick Jonas

Nick Jonas (www.facebook.com)

Nick Jonas może pojawić się w kultowym "Jumanji". Trwają rozmowy na temat udziału wokalisty w remake'u filmu. "Jumanji" powstał w 1995 roku w reżyserii Joe Johnstona. Główne role zagrali Robin Williams, Kirsten Dunst i Bonnie Hunt.

Film powstanie na podstawie książki Chrisa Van Allsburga z 1981 roku. W najnowszej odsłonie filmu o "wciągającej" grze planszowej wystąpią Dwayne Johnson, Kevin Hart i Jack Black. Reżyserią filmu zajmie się Jake Kasdan ("Zła kobieta"). Wokalista znany z zespołu "Jonas Brothers" może pojawić się już nie długo na ekranach kin. Premiera filmu planowana jest na lipiec przyszłego roku.

Akcja filmu koncentruje się na losach 12-letniego chłopca, który w 1969 roku pod nieobecność rodziców rozpoczyna grę w "Jumanji" która porywa chłopca. Wraca po 26 latach, a jego powrót rozpoczyna serię niesamowitych przygód.

W marcu tego roku ukazała się piosenka "Close", którą Jonas wykonuje ze szwedzką piosenkarką Tove Lo. Singiel zapowiada najnowszy solowy album wokalisty "Last Year Was Complicated". Nick Jonas to nie tylko popowy wokalista, ale też i aktor, zagrał m.in. w: disneyowskim "Camp Rock", "Nocy w muzeum 2" czy ostatnio w serialu "Królowa krzyku".

POLECANE RADIA