Kibicujesz naszym siatkarzom? Zrób zakupy w Media Markt, a dostaniesz zwrot pieniędzy!

Anna Olesińska
29.07.2016 13:10
Oto kolejna promocja Media Markt "Odkryj w sobie kibica". Po piłkarzach przyszedł czas na siatkarzy.

Media Markt - przegrana, albo zwrot pieniędzy

Wielkimi krokami zbliżają się Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016. Z tej okazji Media Markt promocja, przygotowało dla swoich klientów ofertę. Wystarczy, że ich klienci, w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia, zrobią zakupy w Media Markt lub na mediamarkt.pl za co najmniej 500 zł. Jest jednak pewien haczyk. Polscy siatkarze muszą zdobyć złoty medal w Brazylii. Dlaczego Media Markt postawiło na siatkarzy? Przecież w Rio będzie o wiele więcej dyscyplin, z udziałem Polaków. Dyrektor zarządzający Media Markt, Andrzej Sobolik, komentuje :

„Obok piłki nożnej to siatkówka jest najbardziej popularnym sportem wśród polskich kibiców. Każdy turniej z udziałem naszych siatkarzy budzi niesamowite emocje, które z okazji Igrzysk w Rio postanowiliśmy podkręcić kolejną edycją akcji „Odkryj w sobie Kibica”. Jej futbolowa odsłona cieszyła się bardzo dużą popularnością i mamy nadzieję, że ten zapał pomoże teraz naszym siatkarzom sięgnąć po złoto.”

Teraz nic, tylko łapać za Media Markt gazetka i już wybierać sobie produkty, które kupimy, gdy nasza drużyna wygra.

Media Markt - skądś już to znamy

Nie jest to pierwsza taka promocja Media Markt. Wszyscy dokładnie pamiętamy, że przed startem Euro 2016 sklep przygotował taką samą akcję. Zamiast siatkarzy byli wtedy piłkarze, a zamiast finału, półfinał. Ależ było wtedy blisko. Gdy podczas meczu z Portugalią, polscy kibice mocno ściskali kciuki za naszych, klienci Media Markt już liczyli pieniądze, które dostaną ze zwrotu. Wszyscy wtedy komentowali, że tylko Media Markt jest za Portugalią. Niestety mimo pięknej walki, Polacy odpadli po rzutach karnych. Kibice powitali ich jednak jak bohaterów, a firma, na pocieszenie, zaoferowała wszystkim uczestnikom promocji bony o wartości 20 % zrobionych zakupów. Nie wiadomo dokładnie, ilu było zarejestrowanych klientów. Mówi się, że największe zakupy zrobiono wtedy za 27 tysięcy złotych, a w przypadku wygranego meczu z Portugalią, Media Markt musiałoby zwrócić kilka milionów złotych.

Czekamy na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016!

Po dobrej grze naszej drużyny na Mistrzostwach Europy i bardzo zadowalających wynikach polskiej kadry w Amsterdamie, czekamy na więcej. Oczywiście będziemy kibicować wszystkim naszym zawodnikom, nie tylko siatkarzom. Przypominamy, że w fazie grupowej zagramy z Egiptem, Iranem, Argentyną, Rosją i Kubą. Olimpiada rozpoczyna się 5 sierpnia.

A jeśli jeszcze nie zrobiliście zakupów, to pamiętajcie, że promocja Media Markt cały czas na Was czeka. Wystarczy sprawdzić Media Markt gazetka lub stronę mediamarkt.pl. W końcu mamy spore szanse, żeby wygrać. A kibicowanie, umili Wam radio Dla Kibica.

POLECANE RADIA