Piotr Kupicha pod ostrzałem po występie na Światowych Dniach Młodzieży. Znamy komentarze!

Natasza Czarnecka
28.07.2016 11:01
Piotr Kupicha wystąpił w czwartek na Światowych Dniach Młodzieży. Wielu osobom bardzo się to nie spodobało.

Od kilku dni media huczą o występie Kupichy na ŚDM. W ubiegły czwartek na placu Piłsudskiego w Warszawie odbył się koncert pod hasłem "Wiara, nadzieja, miłość". Wokalista zespołu Feel zaśpiewał na nim "Barkę". Ten pomysł nie od początku nie podobał się prawicowym mediom.

Serwis Fronda oraz Gazeta Trybunalska są oburzone tym faktem.

"Wielki niesmak pozostawił początek koncertu, gdy ukochaną pieśń Jana Pawła II zatytułowaną "Barka" zaśpiewał Piotr Kupicha, wokalista zespołu Feel. Chyba bardziej nieodpowiedniej osoby nie można było znaleźć, żeby śpiewała ten utwór i w takim miejscu! Piotr Kupicha to chyba jedyny gwiazdor, który z faktu porzucenie żony z dwójką małych dzieci i związaniu się z byłą vice Miss Polonia Eweliną Siesicką 3 lata temu zrobił medialne widowisko" - czytamy w Gazecie Trybunalskiej

Natomiast Fronda dopytuje czy rozwodnik może śpiewać na tego typu imprezach.

"Czy osoby publiczne, które upubliczniają swoje niemoralne zachowania i robią z tego pewnego rodzaju show, faktycznie powinny firmować takie imprezy jak ŚDM?"

Sytuacja wywołała falę nienawiści wśród fanów Piotra Kupichy. Marcin Bachara - manager popowego zespołu Feel skomentował sprawę dla "Fakt24" w następujący sposób:

"Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma prawo się wypowiadać. Zostaliśmy poproszeni i wystąpiliśmy. Cieszmy się tym świętem"

A co Wy o tym sądzicie?

POLECANE RADIA