Demi Lovato i Joe Jonas znów razem na scenie. Zaskoczyli fanów hitem z Camp Rock

Natasza Czarnecka
28.07.2016 09:51
Demi Lovato

Demi Lovato (KEVORK DJANSEZIAN / REUTERS / REUTERS)

Demi Lovato i Joe Jonas wystąpili razem na scenie. Duet zaśpiewał "Gotta Find You", hit z produkcji Camp Rock. Czy ten występ oznacza, że znów są parą?

W czasie koncertu Nick'a Jonasa i Demi Lovato w Waszyngtonie, na scenie pojawił się Joe Jonas. Wraz z Demi zrobili niezły performance. Duet zaskoczył publiczność hitem "Gotta Find You" z filmu Dinsneya z 2008 "Camp Rock".Media donoszą, że tłum oszalał na widok dwójki na scenie.

Na Instagramie Joe podzielił się ze swoimi followersami zdjęciem, na którym Demi go przytula. Napisał też, że nigdy nie zapomni występu z Demi i podziękował piosenkarzom za to, że ma w swoim życiu tak wspaniałych i utalentowanych ludzi.

Para wokalistów pop spotykała się przez kilka miesięcy w 2010 roku, po tym jak wspólnie pracowali dla Disney Channel. Pomimo, że ich romantyczna przygoda nie trwała długo, Joe deklaruje, że są z Demi bardzo blisko. Uważa ją za przyjaciółkę, a nawet członka rodziny. Stara miłość nie rdzewieje?

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Gość: Paula

    0

    Oni są najlepszą parą ever!!!!Camp rock mogłabym oglądać 10000000 razy szczególnie 2 część Kiedy sie pocałowali buziaki😀😗😙😘😚😻😻😻💩💑💑💑💓💜💙💚💛❤💋👄💘💗💝💖💕💟💞👍👌✌👏

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA