Nas produkuje film, w którym wystąpi Erykah Badu

Natasza Czarnecka
28.07.2016 08:48
Erykah Badu

Erykah Badu (fot.mat.prasowe)

Nas został producentem filmowym. W jego produkcji wystąpi Erykah Badu, a w ścieżce dźwiękowej pojawią się utwory Kanye Westa i Pusha T.

Nas, znany do tej pory wszystkim z tworzenia rapu, wyprodukował nowy film. "The Land" to historia młodego skateboardera, który zostaje wyrzucony ze szkoły. Jednak jest coś, w czym chłopak jest dobry i naprawdę to kocha - deska. Jego ambicje w osiągnięciu skateboardowego sukcesu sięgają daleko poza dzielnicę Cleveland. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Stephen Caple Jr.

Jedną z bohaterek filmu jest Erykah Badu. Wraz z Nas'em nagrali utwór "This Bitter Land", który komentuje niedawne strzelaniny w USA.

Soundtrack z filmu ukaże się już 29 lipca. Na krążku usłyszymy kooperację Frencha Montany z Nasem i Kanye Westem, "Figure It Out". Płyta będzie mieszanką utworów hip-hopowyh z rapem, pojawi się także bardziej elektroniczny Nosaj Thing, czy grający R&B Jeremih.

Do obsady "The Land" Nas zaangażował Michaela K. Williamsa, Jorgea Landeborga Jr., Moisesa Ariasa, Rafi Gavrona i Machine Gun Kelly.

Więcej o:

POLECANE RADIA