Reedycje Faith No More. Będzie na bogato!

Natasza Czarnecka
26.07.2016 09:13
Faith No More

Faith No More (rr)

Już 9 września możemy spodziewać się reedycji dwóch krążków w wersji deluxe.

Ostatni album Faith No More "Sol Invictus" miał swoją premierę w 2015. Teraz grupa zapowiada reedycję wcześniejszych krążków.

Pierwszy na liście jest album "We Care a lot", wydany w 1985r. nakładem Mordam Record. Pojawią się też płyty o ponad 10 lat młodsze "King For Day... Fool For a Lifetime" oraz "Album Of The Year". Pierwsza z nich była ledwie dostrzeżona w USA. W czasie trasy koncertowej kalifornijski zespół zdecydował się nawet na jej przerwanie. Potencjał komercyjny albumu nie został wcześniej zauważony. Czas to zmienić! Na "Album Of A Year" w utworach "Ashes to Ashes", "Last Cup of Sorrow" oraz "Stripsearch" panowie prezentują swoje doskonałe umiejętności. Łączą muzykę rockową z new romantic, a nawet rapem wplatając w to elektroniczne brzmienia.

Dwupłytowe wydania pojawią się na CD i winylach. Fani wersji cyfrowej będą mogli ją ściągnąć z sieci. Jako dodatki pojawią się remiksy, strony B singli oraz nagrania koncertowe, takie jak cover "I Started A Joke", "This Guy's In Love With You".

Album "Sol Invictus" zamyka dyskografię Faith No More i został nagrodzony Metal Hammer Golden Gods Awards.

Więcej o:

POLECANE RADIA