Demi Lovato i Nick Jonas razem w "Billboard"

Anna Olesińska
22.07.2016 14:54
www.instagram.com/ddlovato

www.instagram.com/ddlovato (Instagram)

Szczera rozmowa przyjaciół. Demi Lovato i Nick Jonas opowiadają o wspólnej trasie koncertowej, początkach w Disney Channel i problemach dorosłego życia.

Dziś zarówno Lovato jak i Jonas mają po 23 lata i występują na wspólnej trasie koncertowej. Poznali się wiele lat temu, gdy razem występowali w Disney Channel.

Nick i Demi są dobrym przykładem dziecięcych gwiazd, które dorastają i stają się cenionymi muzykami. Doskonale wiemy, że nie wszystkie gwiazdki przechodzą taką przemianę - mówi Brad Paisley.

Jednak nie zawsze tak dobrze im się układało. Nie wszyscy wiedzą, że nie jest to pierwsza wspólna trasa Lovato/Jonas. W 2010 roku Demi była gościem specjalnym na trasie koncertowej Jonas Brothers. W październiku przerwała trasę, mimo że zostało jej do zagrania jeszcze 7 koncertów. Przyczyną odejścia były problemy osobiste i zdrowotne z którymi walczyła młoda wokalistka.

Myśleliśmy, że nas pozwą. Było źle. Straciliśmy przyjaciółkę, zostało nam jeszcze siedem koncertów. A to była wielka produkcja, ludzie oczekiwali, że zobaczą Demi, a to się nie wydarzyło.- wspomina po latach Jonas.

Teraz jest już lepiej. W czasie wspólnej trasy koncertowej artyści bardzo dużo czasu spędzają razem, pomagają sobie i nie mają przed sobą tajemnic. W trakcie wywiadu wychodzi również, że Demi miała swój udział w rozstaniu Jonasa z jego dziewczyną.

Powiedziałam mu „Szczerze? Nie lubię jej”. Nie dlatego, że jest wredna czy coś w tym stylu, ale dlatego, że on ma świetne poczucie humoru i chcę, żeby był z kimś kto będzie potrafił go rozśmieszyć.

Jak widać, w show-biznesie znajdzie się miejsce na prawdziwą przyjaźń. Na koniec przypomnijmy sobie ich wspólny występ w "Carpool Karaoke".

POLECANE RADIA