Definitywny rozpad One Direction? Na to wygląda

Natasza Czarnecka
21.07.2016 13:26
One Direction

One Direction (facebook.com)

Chłopaki z One Direction zawiesili działalność już pewien czas temu. Istnieje jednak obawa, że to już ostateczny koniec zespołu.

Oficjalnie boysband ma półtoraroczną przerwę, mimo to jest wiele głosów mówiących o zakończeniu wspólnej kariery. Jak twierdzi Louis Walsh, kolega Simona Cowella z brytyjskiego X Factor,  One Direction definitywnie zakończyło działalność.

Oni zarobili koszmarnie dużo pieniędzy, ale teraz to już koniec dla nich - stwierdza Louis

Ocenia też, który z członków zespołu wyszedł najlepiej na udziale w projekcie. W irlandzkim programie "Saturday Night With Miriam" padły takie oto słowa:

Niall Horan był we właściwym miejscu oraz czasie, jest najszczęśliwszym facetem na świecie i on to wie

Według Walsha, to właśnie Horan poradzi sobie najlepiej, tak samo jak Styles. Oboje oni pracują nad własnymi projektami. Niall nad materiałem muzycznym, a Harry zadebiutuje aktorsko w filmie "Dunkirk".

One Direction to brytyjsko-irlandzka grupa muzyczna grająca szeroko rozumiany pop. Zespół tworzą Liam Payne, Niall Horan, Harry Styles oraz Louis Tomlinson. Chłopacy zostali wypromowani dzięki programowi X Factor, a właściwie dzięki jednemu z jurorów Simonowi Cowellowi. Do tej pory wydali pięć albumów i otrzymali nagrody MTV Europe Music Adwards i American Music Awards.

Komentarze (1)
Zaloguj się
 • Diana Pieniążek

  0

  Owszem.
  Ta również tak uważam, choć w żadne plotki dotychczas nie wierzyłam.
  Ale Liam chyba próbował dać nam to do zrozumienia. Podpisał kontrakt i jeszcze te słowa ''One direction will always be my home and family but I'm very excited to see what this chapter brings.'' Tsa..
  Jeśli zbliżamy się do końca to dobrze to rozegrali. Wiadomo, że nie można tego ogłosić po premierze MITAM, bo byłaby wielka histeria itd. a teraz... wszyscy prawie się przyzwyczajają do braku ''łan di''. Tak czy siak, nic im to nie da. Założę się, że będzie tak jak po odejściu Zayna. Samobójstwa i tym podobne.. co jest dla mnie głupotą.
  Żałuję tylko, że nigdy nie miałam okazji ich spotkać :'( Jeśli to prawda, to już nigdy moje marzenie się nie spełni. :c Fakt, będą śpiewać solo, ale nigdy nie pójdę na koncert całej czwórki, czy kiedyś piątki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA