Justin Bieber mistrzem Pokemonów

Natasza Czarnecka
19.07.2016 09:28
Justin Bieber

Justin Bieber (Universal Music Polska)

Może się wydawać, że Pokemon Go to gra dobra dla małolatów, jednak grają w nią wszyscy. Wśród fanów znalazł się sam Justin Bieber.

Gwiazdor ewidentnie chce dorównać rówieśnikom. W ostatni weekend widziano piosenkarza jak wraz z kolegą biegali po Central Parku w poszukiwaniu wirtualnych stworków. Co więcej, chłopacy wyglądali jakby sprawiało im to niesamowitą frajdę. Fani, którzy zauważyli wokalistę pop na ulicach Nowego Jorku, skaczącego za Pokemonami, szybko nakręcili amatorski filmik.

"Pokemon Go" to ostatnio najbardziej popularna gra na smartfony. Jej uczestnicy muszą szukać stworków w realnym świecie. Zabawa powstała na podstawie japońskiej gry, popularnej w Europie w latach 90. Istniała też kreskówka. Teraz, kiedy producenci ożywili  po latach Pokemony, chcą stworzyć pełnometrażowy film.

Przypomnijmy, że Justin wystąpi w Polsce już 11 listopada w Krakowie. Podczas tournee będzie prezentował ostatni longplay "Purpouse". Czy tak Bieber ganianie za Pokemonami, to sposób na kondycję przed występem w Polsce?

Więcej o:

POLECANE RADIA