Calvin Harris ma nową dziewczynę

Natasza Czarnecka
19.07.2016 08:42
Calvin Harris na plaży

Calvin Harris na plaży (instagram.com/calvinharris)

Najpierw Nicole Scherzinger, teraz kolejna piękność. Calvin Harris nie czeka z założonymi rękami tylko działa. W końcu chodzi o miłość.

Nie trzeba było długo czekać po rozstaniu z Taylor Swift, aby szkocki producent znalazł sobie nową miłość. Ostatnio widziano go co prawda w towarzystwie byłej wokalistki zespołu The Pussycat Dolls, ale jak się okazuje Dj jest zainteresowany kim innym. Wybranką zdaje się być amerykańska artystka Tinashe. Jak donoszą zagraniczne media para spotyka się od kilku tygodni i była zaledwie na kilku randkach. Wygląda na to, że na razie relacja jest raczej luźna, jednak po Harrisie wyraźnie widać, że szuka pocieszenia po Taylor Swift, z którą rozstał się w czerwcu 2016 roku.

Dj i producent muzyczny Calvin Harris współpracował z Tinashe w 2014 roku, przy piosence "Dollar Signs". Od tamtej pory para muzyków utrzymywała kontakt. Tinashe jest nie tylko wokalistką R&B i pop, ale także autorką tekstów, producentką muzyczną, aktorką i modelką. Co prawda jej filmografia jest bogatsza niż dyskografia, ale z pewnością z Calvinem to nadrobią. Przypomnijmy, że Harris się nie leni. 2 lata temu wypuścił krążek "Motion", natomiast w tym roku pojawiły się już trzy single: "Hype" z Dizzeem Rascalem, "Olé" z Johnem Newmanem i najbardziej popularny "This Is What You Came For" z udziałem Rihanny.

Więcej o:

POLECANE RADIA